Přeskočit na hlavní nabídku
Avril Lavigne

Rock / Pop

Vstupenky - Avril Lavigne

5 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

Mezinárodní akce

Počet akcí: 4

Avril Lavigne - více informací

Vyjádření společnosti Live Nation Česká republika k aktuální situaci

Vzhledem k aktuálnímu vývoji ohledně koronaviru bylo dne 10. 3. 2020 Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví rozhodnuto o zákazu konání všech veřejných a soukromých akcí na území České republiky přesahujících účast sto osob.

Vzhledem k těmto faktům, vás musíme informovat, že koncerty Kvelertak a Avril Lavigne se neuskuteční v původně plánovaných termínech. Kapacita těchto akcí je přes 100 lidí, a proto se naše společnost musí řídit těmito preventivními opatřeními české vlády. Bezpečnost umělců, fanoušků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou a celou situaci proto budeme věci pečlivě sledovat. Usilovně pracujeme na nových termínech pro Kvelertak i Avril Lavigne - vaše vstupenka bude platná i pro nová data. O dalším postupu budeme informovat na všech komunikačních kanálech společnosti Live Nation Česká republika.
Děkujeme za trpělivost a pochopení.Avril Lavigne se vrací do Prahy! Kromě svých hitů přijede představit i aktuální album.

Autorka hitů Complicated, Girlfriend, My Happy Ending, When You’re Gone nebo What The Hell je konečně zpět! Nenechte si ujít koncert, během kterého zahraje nejen ty největší hity své dosavadní hudební kariéry, ale nabídne i zásadní skladby z výtečné letošní desky Head Above Water. Koncert Avril Lavigne se uskuteční již 23. března 2020 v prostorách pražské Tipsport Areny.