1. Hlavní stránka
  2. Festivaly
  3. Festivaly hudební
  4. Benátská! s Impulsem
Benátská! s Impulsem

Festivaly hudební

Vstupenky - Benátská! s Impulsem

4 Nadcházející akce

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 4

Benátská! s Impulsem - více informací

Benátská! s Impulsem 2019
27. ročník festivalu Benátská! s Impulsem 2019 se opět blíží! Jeden z největších hudebních festivalů v zemi se bude konat již tradičně poslední červencový víkend, a to od čtvrtka 25.7. do neděle 28. 7. 2019 na prosluněných travnatých plochách Veseckého sportovního areálu v Liberci.

První potvrzená jména: Zahraničním headlinerem Benátské! 2019 bude švédská rocková kapela Europe! Festival zahájíme již tradičním Večírek pro nedočkavé, na kterém oslavíme i 80. narozeniny Karla Gotta! Spolu s ním ten večer vystoupí i Peter Nagy, Dalibor Janda, Anna K nebo Brutus. Na Benátské! dále uvidíte Richarda Müllera & Band, Chinaski, Čechomor, No Name, Marka Ztracenýho, Michala Hrůzu s kapelou, Lenny, Jaroslava Uhlíře, Václava Neckáře a Bacily, Davida Stypku, Bena Cristovao, Doctor PP, Alkehol, Harlej, Walda Gang, Traktor, Pipes and Pints, E!E a další! Vstupenky nyní zakoupíte za zvýhodněné ceny!

Kdo někdy na Benátské! s Impulsem byl, ví, že pořadatelé nepřehání, když opět slibují tři hudební scény včetně oblíbeného Stanu Rádia Impuls, čistotu, rozmanité gastro možnosti, stanové městečko a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé.

Více informací naleznete na oficiálním facebookovém profilu www.facebook.com a webu festivalu www.benatska.cz