Přeskočit na hlavní nabídku

Rock / Pop

Beth Hart

Akce

9 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 2

Mezinárodní akce

Počet akcí: 7
Počet zobrazených akcí: 9 z 9

Galerie

Více

Beth Hart na vlně úspěchu svého nového studiového alba potvrzuje svou pozici jedné z nejlepších a nejúspěšnějších bluesrockových zpěvaček současnosti. Po třech vyprodaných koncertech ve Fóru Karlín oznamuje nový termín pražského koncertu, tentokrát v nejnovější koncertní hale O2 universum Praha.

Nové studiové album Beth Hart „War In My Mind“ vyšlo 27. září 2019 a podle prvních reakcí českých i zahraničních kritiků se jedná o nejlepší album, které kdy vydala. Toto potvrzují nadšené recenze a bodování od 80% výše. Beth s každým svým albem debutuje na prvních příčkách bluesrockových prodejních hitparád, ale její nové album ji posouvá ještě dál. „War In My Mind“ je první nahrávkou, která se umístila i v britské prodejní hitparádě Album Top 20.

O skladatelských kvalitách Beth Hart nikdy nebylo pochyb a o těch koncertních již několikrát přesvědčila i své české publikum. Poté, co v posledních třech letech třikrát po sobě zaplnila Fórum Karlín až po strop, se Beth Hart po dohodě s pořadatelem svých koncertů v České republice rozhodla přesunout své další vystoupení do většího sálu.

Beth Hart pokaždé přijíždí se zbrusu novým playlistem, a jelikož má z čeho vybírat, pokaždé překvapí vyvážeností svého setu a samozřejmě znovu a znovu svým hudebním talentem.

Nejčastější dotazy

Ano, již zakoupené vstupenky zůstávají samozřejmě v platnosti a není nutné je vyměňovat. Naopak přidáváme do prodeje další, neboť pevně věříme, že v červnu příštího roku již žádná omezení nebudou.