Přeskočit na hlavní nabídku
Bloody Sexy Halloween

Taneční / Elektronická hudba

Vstupenky - Bloody Sexy Halloween

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Bloody Sexy Halloween - více informací

Největší Halloweenské párty ve střední Evropě.
Akce pravidelně vyprodaná již od roku 2009 tě ohromí svými neotřelými dekoracemi, neuvěřitelnými kostýmy, špičkovou hudbou a úžasnými představeními. Bloody Sexy Halloweekend se vrací trhnout další party rekord!

Vstup od 18ti let
**Vstup bez masky, kostýmu nebo make-upu může být penalizován příplatkem na místě.
!Cena vstupného se bude zvyšovat!

Jedná se o největší Halloweenskou akci v České republice a střední Evropě s více než 5000 pravidelnými návštěvníky. Zájem o Bloody Sexy Halloween od roku 2009 silně narostl. V roce 2011 byla poptávka po akci tak velká, že jsme museli přidat večer navíc, abychom byli schopni uspokojit všechny příznivce. V roce 2018 se Bloody Sexy rozšiřuje a přináší tuto událost do dvou dalších měst, Brna, druhého největšího města v České republice, a Bratislavy, hlavního města Slovenska.

V posledních 9 letech akce Bloody Sexy Halloween dominovala a udělala zásadní revoluci ve slavení Halloweenského svátku v České republice! Akce je každoročně vyprodaná a tento rok nebude výjimkou! Desátá edice Bloody Sexy bude větší a ještě lepší než kdy předtím! Připravili jsme více cen, žhavější a divočejší shows, výběr těch nejlepších zahraničních a domácích DJs! Fanoušci Bloody Sexy připravte se, protože tohle bude divočina! Bloody Sexy divočina!

www.bloodysexy.cz