1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Rock / Pop
  4. Bryan Adams
Bryan Adams

Rock / Pop

Vstupenky - Bryan Adams

18 Nadcházející akce

Vybrat datum

Česká republika

Žádné nadcházející akce v Česká republika

Nebojte se, níže jsou k dispozici další akce

Mezinárodní akce

Počet akcí: 18
Počet nahraných akcí: 18z 18

Bryan Adams - více informací

BRYAN ADAMS, JEDEN Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH UMĚLCŮ NA SVĚTĚ, SE VRACÍ DO ČESKÉ REPUBLIKY, TENTOKRÁT SE VŠAK FANOUŠKŮM PŘEDSTAVÍ V OSTRAVĚ. NAPOSLEDY U NÁS TENTO KANADSKÝ UMĚLEC VYSTOUPIL V ROCE 2017, KDY SE PŘEDSTAVIL V BRNĚ.
POVĚST JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ROCKOVÝCH ZPĚVÁKŮ NA SVĚTĚ ZÍSKAL PŘEDEVŠÍM DÍKY SVÝM NEZAPOMENUTELNÝM KONCERTŮM. BRYAN ADAMS SE SVÝMI ROCK N‘ ROLLOVÝMI PECKAMI (NAPŘ. “SUMMER OF 69”, “RUN TO YOU”, “18 ‘TIL I DIE”, “IT’S ONLY LOVE”,“SOMEBODY”, “THE ONLY THING THAT LOOKS GOOD ON ME IS YOU”) KONCERTUJE NA ŠESTI KONTINENTECH JIŽ VÍC NEŽ TŘI DESÍTKY LET.
Informace a nákup vstupenek pro držitele průkazu ZTP/P a vozíčkáře prostřednictvím emailové adresy info@livenation.cz.
INFO PRO VOZÍČKÁŘE: Běžná vstupenka neumožňuje přístup na vozíčkářskou platformu. Běžné vstupenky si prosím nekupujte.
Pořadatel akce Live Nation Česká Republika žádá zákazníky k nákupu vstupenek pouze od autorizovaného prodejce společnosti TICKETMASTER Česká republika, a.s.


Na připravovaném turné kromě zásadních skladeb jeho hudebně bohaté kariéry zazní i písničky z posledního alba Get Up! Bryan většinu písní z této desky napsal i tentokrát s dlouholetým spojencem Jimem Vallancem, který stál u zrodu většiny hitů tohoto Kanaďana. Jak zpěvák uvádí, natáčení probíhalo celkem organicky, tedy jedna píseň za druhou, a to v průběhu několika let. Producentem desky byl Jeff Lynne, frontman legendárních ELO, který v minulosti produkoval písně i pro The Beatles, Paula McCartneyho nebo Toma Pettyho. Bryan a Jeff na nových písních pracovali převážně přes internet, a to tak, že si navzájem posílali demo nahrávky či části písní tak dlouho, dokud oba nebyli s výsledkem naprosto spokojeni. Bryan Adams na novém albu Get Up! ukazuje opět dvě tváře. Prezentuje se nejen jako romantik, který umí psát nádherné pomalé písně a balady, ale i jako nestárnoucí rocker se svižnými a hitovými songy. Poslední studiové album Bryana Adamse “Get Up!“ vyšlo roce 2015, v loňském roce pak Bryan svým fanouškům nabídl kompilaci Ultimate, která obsahuje zásadní skladby vydané v období mezi lety 1980 a 2017, album obsahuje i dvě nové skladby „Ultimate Love“ a „Please Stay“.

Kanaďan Bryan Adams patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do modrých džínsů a bílého trička, s elektrickou kytarou v ruce, Bryan Adams skvěle skládá, zpívá a hraje poprockové skladby, kterými si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovými prodeji. Jeho skladby se dostaly nejenom na přední příčky hitparád, ale zazněly i v několika filmových klasikách.
Adamsovy skladatelské a muzikantské kvality jsou zřejmé nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů.
Reklama