Přeskočit na hlavní nabídku
Český mejdan s Impulsem

Rock / Pop

Vstupenky - Český mejdan s Impulsem

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

Český mejdan s Impulsem - více informací

Ve znamení čísla 5 se v říjnu odehraje výjimečný koncert plný největších domácích hitů Český mejdan s Impulsem 2020. pátým rokem rozezní pražskou O2 arenu. Bude trvat neuvěřitelných 5 hodin a teď známe celou první pětici interpretů, kteří na pódiu naší největší haly v sobotu 17. října 2020 vystoupí. Pětka v numerologii je zábavná a má ráda společnost. Navíc jí záleží na tom, aby se ostatní v její společnosti cítili dobře. Tedy číslo pro mejdan jako stvořené.

S radostí můžeme oznámit, že v mejdanové sestavě nebude chybět ani současná nejpopulárnější mladá česká kapela Mirai a svoje písničky naživo tu zahrají i výborní kluci ze skupiny Jelen. Připomínáme také, že letošním headlinerem je Paľo Habera a Team, kteří budou mít stejně jako legendy českého bigbítu Olympic na Českém mejdanu s Impulsem premiéru. Přidá se také hitmaker Xindl X, který má v zásobě pořádnou dávku rádiovek. První velká pětka jmen je venku, ale rozhodně to stále není všechno.

„Zahrát si v outůčku je pro nás ještě pořád čest a velká věc. Nepoštěstí se to každý měsíc ani rok. Je to párkrát za život. Takže se moc těšíme,“ vzkazuje Mirai Navrátil, frontman kapely Mirai, která i se svým druhým albem Arigató čerstvě posbírala nominace na Ceny Anděl v kategorii Skupina roku a Album roku.

„Chceme, aby naše vystoupení byl mejdan na pódiu i pod ním a fanoušci se s námi bavili,“ přibližuje za kapelu Jelen Jindra Polák, proč na českém mejdanu s Impulsem tak rádi hrají a vrací se na pódium do O2 areny už potřetí.

Služebně nejstarším hostem bude kapela Olympic, která je jen o necelý rok mladší, než legendární Rolling Stones. Chybět nebude ani hitmaker Xindl X, který po nedávné zkušenosti ve Stardance dost možná v říjnu na mejdanu i zatančí, přestože o sobě v novém hitu tvrdí, že je spíš Dřevo a jede na lehčí převod.

Velkou pětku jmen prozatím uzavírá Paľo Habera, kterému patří neobvyklé prvenství. V roce 1991 byl nejprodávanějším domácím zpěvákem a v roce 1992 po rozdělení státu nejprodávanějším zpěvákem zahraničním. Spolu se skupinou Team bude headlinerem Českého mejdanu. Jeho návštěvníky tak v živém provedení čeká například Reklama na ticho, Lietam v tom tiež, Severanka nebo zatím poslední Haberův hit Chcem to zažiť eště raz.

Obsazení jubilejního 5. ročníku Českého mejdanu s Impulsem 2020 bude opět hvězdné a brzy přibudou další jména, která se postarají o to, aby to byl i popáté pořádný mejdan. Kromě toho připravují producenti zcela novou stage světové úrovně, která umožní fanouškům české a slovenské muziky být svým hvězdám ještě blíž.

Více informací najdete na www.impuls.cz a facebookovém profilu www.facebook.com/raaaadio.