Přeskočit na hlavní nabídku

Výstavy / Veletrhy

Comic-Con Prague 2021

Akce

9 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 9
Počet zobrazených akcí: 9 z 9

Galerie

Více

Druhý ročník Comic-Con Prague proběhne v termínu 12. do 14. února 2021 v pražském O₂ universu. Z herců účast již potvrdili Christopher Lambert, Julian Glover, z komiksových tvůrců pak Jason Aaron.

Český Comic-Con se zaměřuje na filmy, seriály, hry, komiksy a knihy především v žánru sci-fi, fantasy a horor. U nás se konal poprvé v únoru 2020, v zahraničí má ale v mnoha městech dlouhou tradici. První ročník se konal v USA v roce 1970 pro několik málo nadšenců, ale během let se rozrostl na významnou akci globálního významu.

Comic-Con Prague nabízí fanouškům sci-fi, fantasy a hororu velmi pestrý a bohatý program čítající nejen setkání s filmovými herci a dalšími umělci a besedy s nimi, ale i promítání, workshopy, soutěže, výstavy a také cosplay, hraní videoher či deskových her.

Vstupenky lze zakoupit v papírové, plastové (Sběratelská a VIP) či elektronické podobě. Jestliže kupujete sběratelskou vstupenku jako vánoční dárek, tak při objednávce vstupenky do 15.11. vám dodání plastové karty a machršnůry garantujeme.

Info pro handicapované

Vozíčkáři a doprovod

Sleva 50% na vstupenku pro vozíčkáře a sleva 50% na vstupenku pro jejich doprovod je k zakoupení přes obchodní oddělení. Objednávky posílejte na ticket@ticketmaster.cz, přikládejte prosím naskenový průkaz ZTP/P.

O2 universum disponuje celkem 15 místy pro vozíčkáře a jejich průvodce v úrovni 1NP (9 míst) a 2NP (6 míst). Ne vždy je z důvodů varianty uspořádání sálu pro jednotlivé akce možné plně využít kapacitu míst určených pro vozíčkáře.

Bezbariérové vstupy jsou situovány od tramvajové zastávky z ulice Českomoravská. Pohyb invalidních osob v O2 universum je detailně řešen Provozním řádem – pro imobilní občany, který je k dispozici na inforecepci 2NP.


Kontaktní údaje

Pouze pro žádosti o vstupenky pro osoby s handicapem.

Novinky

Na Comic-Con Prague 2021 dorazí další hvězdy

Na Comic-Con Prague 2021 dorazí další hvězdy

Druhý ročník Comic-Con Prague proběhne v termínu 12. do 14. února 2021 v pražském O₂ universu.

Hosté Comic Conu Prague 2021 – HERCI

Hosté Comic Conu Prague 2021 – HERCI

Skvělá příležitost potkat filmové, komiksové a další hvězdy.

Nejčastější dotazy

Comic-Con Prague je festival popkultury po vzoru Comic-Conů po celém světě. Přináší pestrý program zejména pro fanoušky sci-fi, fantasy a hororu ve hrách, filmech a seriálech, anime a comicsu, knihách a obrazech, hudbě a kostýmech atd. V programu jsou besedy, fotografování a autogramiády zahraničních a domácích herců, comicsových autorů, spisovatelů a dalších umělců a známých osobností. Dále hraní her a turnaje v nich, projekce filmů, soutěže, workshopy, přednášky, prezentace, výstavy, koncerty, prodej fanouškovského zboží…
První Comic-Con Prague 2020 se konal v O2 universu, novém kongresovém centru v Praze, ve dnech 7.-9. 2. 2020. Návštěvnost byla 23.000 účastníků.

Vstupenku lze koupit na jeden, dva nebo tři dny. Cena vstupenek začíná na 690 Kč za pátek nebo neděli, 990 Kč za sobotu, 1990 Kč za tři dny a postupně v čase roste. Cena VIP vstupenky je 4990 a je na celé tři dny a po celou dobu předprodeje do 15.1. stejná.
Děti do 9 let včetně mají vstupné poloviční. Je nutné prokázat věk dítěte u vyhrazeného vstupu pro rodiny s dětmi do 9 let.
ZTP/P osoby mají vstupné poloviční. Slevu dostanou na základě zaslání žádosti a skenu/kopie průkazu ZTP/P na e-mail ticket@ticketmaster.cz oddělení péče o zákazníka Ticketmaster.

V ceně vstupenky je zahrnut přístup na program včetně besed s hosty, na výstavy, k většině atrakcí (u některých je omezený počet míst, někde je nutné čekat nebo se registrovat předem na konkrétní čas) a do všech heren.
V ceně vstupenky není zahrnuta šatna, vstup do zóny fotografování s hosty a jejich podepisování, fotografie a podpisy hostů a některé speciální atrakce.

VIP vstupenky

Máte právo na přednostní vstup do budovy samostatným vchodem, přednostní přístup do sálů B a E2 rezervovaná místa v předních řadách tohoto sálu (ne jiných), do času 5 minut před zahájením každého pořadu. A přednostní přístup na fotografování a podepisování.
Máte vyhrazenou VIP zónu s WC, šatnou zdarma a stánkem s občerstvením (společně s pořadateli a částí novinářů).
Obdržíte VIP tašku s merchanidisingem a dárky na stánku prodeje merchandisingu Comic-Conu Prague.

Sběratelské vstupenky

Sběratelská vstupenka je plastová karta se šňůrou na krk, se vstupem na všechny tři dny. Od standardní vstupenky se liší jen tou plastovou kartou na památku, nemá žádné další výhody. Další výhody přináší VIP vstupenka.

Ano, je možné vstupenky koupit jako dar někomu, vstupenky nejsou na konkrétní osoby.

Neoficiální předání či prodej vstupenky někomu jinému jsou možné. Ovšem s rizikem pro nakupujícího - původní majitel nemusí poslat vstupenku po zaplacení nebo její kód může využít pro vstup před nakupujícím, takže nakupující nebude mít přístup na festival.

Není to nutné, ale je to dobré pro zvýšení vaší jistoty (kdyby vám mobil přestal fungovat, byl problém s přečtením z něj apod.)
Vstupenky budou naskenovány při vstupu na festival. Pozor: QR kód lze naskenovat pouze jednou, skenováním je vstupenka znehodnocena a nelze ji použít znovu.
Pro opětovný vstup v rámci jednoho dne je nutné si znovu aktivovat vstupenku přiložením k výstupnímu terminálu při dočasném odchodu z budovy. Možnost návratu do budovy končí 1,5 hodiny před koncem programu každý den.
Prosím, zdržte se zveřejnění vaší vstupenky online před akcí.

Akce je svým programem i organizací určena mladistvým a dospělým, nicméně můžete vzít své dítě s sebou.
Děti staré 9 let a mladší (včetně miminek) mají snížené vstupné. Je nutné věk prokázat u vstupu pro rodiny s dětmi, průkazem zdravotní pojišťovny nebo jiným dokladem.
Osoba doprovázející dítě je zodpovědná za péči o ně, organizátor nepřebírá odpovědnost.
Minimální věk pro samostatnou účast bez doprovodu je 15 let.
V souladu s pravidly bezpečnosti O2 universa není možný vstup s kočárkem. Kočárek (a také nápoje a další vybavení pro péči o děti) patří mezi zakázané předměty. O2 universum je kulturní, společenské a sportovní centrum, které není uzpůsobeno dětským návštěvníkům, neposkytuje přebalovací pulty. Účast s malými dětmi nemůžeme s klidným svědomím doporučit kvůli hluku, nebezpečí v davu apod.

Lze využít několik možností dopravy a parkování, podrobně najdete zde.