1. Hlavní stránka
  2. Umění a divadlo
  3. Ostatní - umění a divadlo
  4. Crazy Doctor Frankenstein
Crazy Doctor Frankenstein

Ostatní - umění a divadlo

Vstupenky - Crazy Doctor Frankenstein

17 Nadcházející akce

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 17
Počet nahraných akcí: 17z 17

Crazy Doctor Frankenstein - více informací

Dr. Frankenstein, poněkud roztržitý a ztřeštěný vědec, je posedlý myšlenkou na stvoření umělého člověka. Ke spolupráci vyzve známé velikány hororů a detektivních příběhů, s jejichž pomocí hodlá uskutečnit svůj záměr. K životu znovu probudí Neviditelného, Sherlocka Holmese, Psa Baskervillského, Draculu…
Na cestě napříč Evropou po boku hlavního hrdiny zažijete nečekaná dobrodružství. Ocitnete se uprostřed hlubin oceánu mezi tančícími medúzami, v Paříži spatříte oživlou Eiffelovku, cestou přes Alpy Vám v klasických tyrolských krojích zajódlují rozverní horalové a Vídeň nezůstane nic dlužná své pověsti města valčíku. V tajemné Transylvánii pod hradem hraběte Draculy věští cikánka z ruky…úspěch nebo prohru?
Vydejte se na romantickou pouť za splněním snu roztržitého profesora, který si svým laskavým humorem získá vaše srdce.
Představení využívá všech klasických prvků a efektů černého divadla. Nápadité triky jsou podpořeny podmanivou hudbou a zajímavým příběhem, který se díky poetickému zpracování, nadsázce a humoru vzdaluje své hororové předloze natolik, že je srozumitelnou a zábavnou podívanou pro diváky všech generací.