Přeskočit na hlavní nabídku
CZECH IT

Rock / Pop

Vstupenky - CZECH IT

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

CZECH IT - více informací

Mladá šestičlenná pop rocková kapela z Týnce nad Sázavou. Hraje výhradně autorskou tvorbu v anglickém jazyce. Ač by se mohlo zdát, že na české hudební scéně není pro anglicky zpívající kapelu místo, opak je pravdou a kapela se těší čím dál větší oblíbenosti.

Již v květnu 2018 byla naše píseň Unexpected nasazena do rotace rádia Evropa 2. Sedm týdnů byla na předních příčkách hitparády E2 Music Chart, z toho 4krát na první příčce. Zároveň se stala 7. z TOP 25 nejoblíbenějších písní rádia E2 za rok 2018. Spolu s čerstvějším singlem Hope You Know je první vlaštovkou z připravovaného alba TOTHESTARS, které vyjde tento rok.

Nejnovější píseň Letters následovala svoji "starší sestru" Unexpected a od února 2019 ji můžete slyšet opět ve vysílání Evropy 2. Klip, který se natáčel k této příležitosti v Londýně, by měl spatřit světlo světa do konce března. Píseň Letters je momentálně na první příčce hitparády E2 Music Chart.

Největším úspěchem je pro nás zatím umístění na 3. místě jako Objev roku na prestižních hudebních cenách Žebřík 2019. Dále jsme mezi 6 nominovanými nejen v kategorii Objev roku Evropy 2, ale zároveň jsme také Divokou kartou Evropy 2.