Přeskočit na hlavní nabídku
  1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Rock / Pop
  4. David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas / SK
David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas / SK

Rock / Pop

Vstupenky - David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas / SK

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

David Stypka & Bandjeez + Korben Dallas / SK - více informací

Svou nejoblíbenější slovenskou skupinu Korben Dallas si na koncert do Lucerna Music Baru pozval David Stypka se svými Bandjeez. Sólový interpret roku podle Cen Anděl 2017 aktuálně pracuje na novém albu Dýchej a několik písní z něj představí fanouškům na těchto speciálních vystoupeních.

“Oblíbil jsem si Korben Dallas už u desek, naživo mě dostali úplně. Dlouho jsem si říkal, že společný koncert by byl skvělý. Mám pocit, že muziku cítíme velmi podobně,” pochvaluje si chystanou spolupráci David Stypka. O Korben Dallas tvrdí, že jsou “bez přehánění jeho nejoblíbenější slovenskou kapelou”.

Navíc má s nimi leccos společného. Jak Stypka, tak Korbe Dalla vzešli z klubové scény. Navzdory tomu, že jejich písně nikdy nepatřily k jednoznačnému střednímu proudu, ale spíše míří na jeho okraj, dokázali s nimi kromě hloubavějších posluchačů oslovit I mainstreamové publikum. Zatímco čtyřčlenná skupina z Bratislavy má doma dvě přestižní ocenění Radio_Head Awards z roku 2013, písničkář z obce Dobrá u Frýdku-Místku uspěl v Cenách Anděl 2017 jako Sólový interpret roku.

V současnosti pracuje David s kapelou na nové desce Dýchej, kterou po ceněném předchůdci doprovázejí vysoká očekávání hudební veřejnosti. “V době společných koncertů budeme s albem ve finální fázi, takže se přímo nabízí, abychom některé ukázky zahráli” slibuje Stypka.