Přeskočit na hlavní nabídku
  1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Rock / Pop
  4. Deafheaven, Touche Amore
Deafheaven, Touche Amore

Rock / Pop

Vstupenky - Deafheaven, Touche Amore

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Žádné nadcházející akce v Česká republika

Nebojte se, níže jsou k dispozici další akce

Mezinárodní akce

Počet akcí: 1

Deafheaven, Touche Amore - více informací

V roce 2018 vyšlo netrpělivě očekávané čtvrté album kapely Deafheaven s názvem Ordinary Corrupt Human Love, zatímco Touché Amoré v listopadu 2018 oslavili své desetileté působení na scéně živákem 10 years / 1000 shows - Live at The Regent Theatre. Nyní se obě americké hardcorové kapely domluvily na společném turné, se kterým 21. září 2019 zamíří také do pražského MeetFactory.

Ordinary Corrupt Human Love je druhou dlouhohrající deskou kapely Deafheaven, které následovala kritikou velmi oslavovaný debut New Bermuda z roku 2015. Deafheaven, kteří opět pracovali s producentem Jackem Shirleym, rozšířili svůj těžký kinetický zvuk s vrstvenými psychedelické vokály, bicími inspirovanými jazzem a složitými klavírními melodiemi. Ordinary Corrupt Human Love má svůj název inspirovaný románem Graham Greene's The End of Affair, což odráží téma mlhavého, toužícího romantismu, který se prolíná celým albem.
Touché Amoré naproti tomu nahráli svůj 1000 koncert, který se uskuteční v The Regent Theatre v rodném městě kapely Los Angeles. Tímto koncertem kapela oslavila své desetileté výrocí a záznam vyprodané show je k dispozici jako živé album s názvem 10 Years / 1000 Shows - Live at The Regent Theater. Na albu najdete 27 živých nahrávek, které smíchal Kurt Ballou ve studiu GodCity Studio v Salemu. Na konci roku 2016 Touché Amoré vydali své čtvrté studiové album Stage Four. Album Stage Four zdobilo mnoho "Best of 2016" včetně „50 Best Albums Of 2016“ společnosti Stereogum. Kromě toho, Apple Music zařadil singl "Palm Dreams" z alba mezi nejlepší rockové skladby a nejlepší hard rockové písně roku 2016.