Přeskočit na hlavní nabídku
Ed Sheeran

Rock / Pop

Vstupenky - Ed Sheeran

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Ed Sheeran - více informací

Předprodej na tento koncert byl v síti Ticketmaster již ukončen. Vstupenky na koncert 8.7.2019 si můžete zakoupit na www.edsheeran.cz nebo přímo v místě konání. Děkujeme za pochopení.


NÁVŠTĚVNÍCI KONCERTU PŘEČTĚTE SI PROSÍM DŮKLADNĚ TYTO DŮLEŽITÉ INFORMACE.


V současné době pravděpodobně není na světě populárnějšího umělce než je Ed Sheeran. Čerstvý držitel Řádu britského impéria, čtyřnásobný držitel Grammy a pětinásobný vítěz BRIT Awards. Ed Sheeran, jehož živé koncerty patří celosvětově mezi nejžádanější, vystoupí v červenci 2019 v pražských Letňanech.

Čeští fanoušci Eda Sheerana budou mít v červenci co oslavovat. Nejenže jejich hudební idol přijede do Prahy odehrát dva koncerty, ale ve stejném měsíci vydá nové album nazvané ‘No.6 Collaborations Project’. Jeho prvním singlem je nedávno vydaná skladba “I Don’t Care” s hostujícím Justinem Bieberem.

V roli předskokanů se poprvé v České republice představí britský písničkář James Bay a popová královna Zara Larsson.

Vstupenky na pražský koncert jsou nyní k dispozici už pouze na vystoupení 8. července 2019 a pořadatelé doporučují s nákupem neotálet. Předprodej vstupenek a všechny informace návštěvníci najdou na www.edsheeran.cz. Koncert pořádá agentura Charmenko CZ.