Přeskočit na hlavní nabídku
Mácháč 2019

Taneční / Elektronická hudba

Vstupenky - Mácháč 2019

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Mácháč 2019 - více informací

Timmy Trumpet, Fedde Le Grand, Coone, Kaaze Zonderling, Khomha, Kaiserdisco, Christian Smith, Bruno Martini, Tod Helder a další …a další

Devatenáctý ročník největšího tanečního beach open air festivalu v ČR proběhne ve dnech 23. a 24. srpna 2019. Pláž Klůček u Máchova jezera se v tento termín opět promění v areál, který bude hostit ta nejzvučnější jména světové taneční scény, doplněné o přední domácí umělce.

K Máchovu jezeru přijede letos australský dj a geniální producent Timmy Trumpet, který si od roku 2014, kdy vydal průlomový hit Freaks, podmanil se svou trumpetou miliony fanoušků po celém světě. Naposled to dokázal v rámci tour Freak Show, která byla (nejen) v Praze kompletně vyprodaná. Je tedy nejvyšší čas, aby Timothy Jude Smith zavítal také na největší taneční beach open air festival v ČR – na Mácháč!

Fedde Le Grand, který je již více jak 15 let aktivně součástí scény, vystoupí jako headliner sobotního programu festivalu. Už jen studium jeho biografie zabere nemálo času a podobá se četbě o vývoji housové hudby. Sám rodák z Utrechtu do ní přispěl hned několika zásadními skladbami, které se staly vzorem pro ostatní producenty a na dlouhou dobu určovaly trendy.
Jméno Fedde Le Grand, které je zároveň i jménem rodným – nejedná se o umělecký pseudonym, už dávno není jen synonymem pro více jak deset let staré hity Put Your Hands Up For Detroit nebo Let Me Think About It. Počet skladeb, které pravidelně vydává každý rok, je rozhodně hoden obdivu. Jeho studiem jen za poslední čtyři roky prošli např.: Dimitri Vegas & Like Mike, Shaggy, Dannic, Ian Carey, Merk & Kremont, D.O.D, Jewelz & Sparks, Michael Calfan a další.

Vstup na festival je od 18 let (platí pro všechny kategorie vstupenek).

Více informací:
www.festival-machac.cz
www.facebook.com/festivalmachac