Finlandia Mácháč vstupenky

FINLADIA MÁCHÁČ 2018 - Osmnáctý ročník největšího tanečního beach open air festivalu v ČR, který proběhne ve dnech 24. a 25. srpna 2018, nabídne po oba dny špičkové zahraniční headlinery. Poprvé se v ČR představí v rámci jednoho festivalu HARDWELL a ARMIN VAN BUUREN, vůdčí postavy světové taneční scény a jedni z nejžádanějších umělců vůbec. Line up doplní další zahraniční vystupující a přední domácí djs.

Vystupující:
Pátek 24. 8. - Hardwell, KURA, Orjan Nilsen, Mike Williams, Ben Gold a další
Sobota 25. 8. - Armin van Buuren, EKG a další


FESTIVAL MÁCHÁČ - NEJVĚTŠÍ BEACH OPEN AIR FESTIVAL
Tento festival je nevětším domácím beach open air festivalem, který patří již po patnáct let k tradičnímu zakončení taneční sezony.
Během těchto let se na pláži Klůček u Máchova jezera vystřídaly hvězdy jako Tiësto, Axwell, Dimitri Vegas & Like Mike, W&W, Dada Life, Carl Cox, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Boy George, Sidney Samson, Marco V, Junkie XL a mnoho dalších.
Od roku 2011 se stal festival dvoudenním, což umožnilo zařadit do programu ještě více domácích umělců. V roce 2015 festival slavil za účasti hvězd jako Madeon, Don Diablo, Goldfish, Firebeatz, Disciples a dalších (vyprodané) patnácté narozeniny.

Pro výraz 'Finlandia Mácháč' nebyly nalezeny žádné výsledky.

Zkuste upřesnit své vyhledávání nebo procházet akce podle níže uvedených kategorií.

Procházet podle kategorie