Přeskočit na hlavní nabídku
Galavečer Global Social Awards

Ostatní speciální akce

Vstupenky - Galavečer Global Social Awards

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Galavečer Global Social Awards - více informací

Slavnostní galavečer Global Social Awards (GLOSA) bude plný zajímavých příběhů ze sociálních sítí, světové hudby a více než čtyřicítky světových influecerů. Přivítá influencery nejen z Evropy, ale také z Ameriky, Afriky, Asie nebo Austrálie/Oceánie. Nadnárodní ocenění, které ukazuje celosvětové trendy, hledá rostoucí hvězdy a oceňuje oblíbené influencery ze světa sociálních médií, poprvé v Praze vyhlásí vítěze a předá ceny v pěti kategoriích. Řada zajímavých osobností, které ovládly Instagram, Youtube, Facebook, TikTok a další sociální sítě dorazí do Prahy a České republiky vůbec poprvé.

Na galavečeru zazpívá finská zpěvačka a hudební senzace posledních let Alma. Svým vokálním rozsahem, image cyber drsné rebelky a silnými texty inspirovanými vlastním životem si získala přízeň tisíce fanoušků. A podle The Guardian připomíná mladou Adele, která zní jako Beth Ditto. Třiadvacetiletá Alma je rebelka s neonovými vlasy a duchem punkové homosexuálky, která boří dosavadní pravidla popové scény. Její image a chování často vyvolávají kontroverzi, ale velkou popularitu si získala zejména mezi teenagery, kteří se ztotožňují s texty jejích písní a nelehkými životními zkušenostmi.

Českou republiku bude reprezentovat oblíbená česká hvězda Instagramu a YouTube Anna Šulc, která zvítězila v národním kole Czech Social Awards. Slovenskou republiku bude reprezentovat populární Lucy Pug.

Upozornění: Program celého galavečera bude probíhat v angličtině.

www.socialawards.global

Music performance:
Justin Jesso


Lake Malawi


ALMA


Nicos Santos