Přeskočit na hlavní nabídku

Hip-hop / R&B

Ghostemane

Akce

10 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Mezinárodní akce

Počet akcí: 9
Počet zobrazených akcí: 10 z 10

Více

Po úspěšné americké tour se rodák z Floridy Ghostemane znovu vrací se svou hororovou skupinou do Evropy.

Jako Ghostemane začal Whitney vystupovat od roku 2015, kdy navázal spolupráci s kolektivem undergroundových rapperů a producentů Schemaposse, který založil rapper JGRXXN a kde působil mimo jiné také zesnulý Lil Peep. Ghostemane zazářil na soundcloudu a od roku 2015 stihl vydat sedm alb včetně kladně přijeté nahrávky N/O/I/S/E, která mu otevřela dveře na hlavní pódia světových festivalů. Nejúspěšnější hit Mercury s hororovým animovaným videm má na youtube téměř 180 milionu zhlédnutí.

Kromě vlastních nahrávek Ghostemane pravidelně vydává mixtapy a tracky s dlouholetými spolupracovníky jako je rapper Pouya, dvojice SuicideBoys nebo jeho bratr Parvo, se kterým nedávno vydal EP Human Error. Ghostemane nachází inspiraci v okultismu, smrti i metalu. K rozdílům mezi rapem a metalem dodává: „Myslím, že hranice mezi žánry se dnes ztrácejí. Umělci i posluchači jsou otevřenější a díky tomu vzniká něco nového.“

Novinky

Ghostemanovo turné k albu Anti-Icon zná nové pražské datum

Ghostemanovo turné k albu Anti-Icon zná nové pražské datum

Nové datum pražského koncertu Anti-Icon tour temného rappera připadá na 27. listopadu 2021, uvidíme

Nejčastější dotazy

Vstupenky zakoupené na původní termín zůstávají v platnosti a není nutné je měnit. Pokud vám nový termín nevyhovuje vstupenky je možné vrátit do konce roku 2020.

Rapper Parv0 jako support bohužel nevystoupí.