Přeskočit na hlavní nabídku
Global Champions Prague Playoffs

Ostatní - sport

Vstupenky - Global Champions Prague Playoffs

4 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 4

Global Champions Prague Playoffs - více informací

Artisté, koňská show a vrcholový jezdecký sport pod jednou střechou. Prague Playoffs opět míří do Prahy.

Nejlepší koně a jezdci světa, vrchol prestižního celoročního seriálu Global Champions, domácí tým Prague Lions a k tomu výjimečná końská, audiovizuální a artistická show - potřetí v řadě se do O2 areny vrátí galashow světového parkuru Prague Playoffs. Unikátní, špičkovým sportem a originální zábavou našlapaný program bude k vidění od 19. do 22. listopadu 2020.


Očekává nás opět opět vrchol jezdecké sezony a akce, která ve světovém sportu nemá srovnání. Od března do října 2020 objedou nejlepší parkuroví jezdci a týmy nejrůznější světové metropole. Cíl? Zajistit si možnost startu v Praze, v listopadu budou totiž v O2 areně bojovat o tituly nejcennější. Dojde na unikátní souboj o titul nejlepšího jezdce sezony (v Longines Global Champions Super Grand Prix) i měření sil nejsilnějších světových týmů (v Global Champions Super Cupu). A ve hře budou ojedinělé prémie ve výši téměř 12 milionů euro.

Ve startovních listinách nebudou chybět olympijští vítězové, mistři světa - prostě top výběr světových jezdců a koní. Pro české diváky bude zcela jistě lákadlem domácí tým Prague Lions. V roce 2019 skončili Pražští lvi v mezinárodní sestavě, kterou tvoří česká jezdkyně Anna Kellnerová, Belgičané Niels Bruynseels a Wilm Vermeir, Nizozemci Gerco Schröder a Marc Houtzager a Němec Marco Kutscher, na skvělém sedmém místě - pouhý krůček od šestičlenného finále. Výzva pro rok 2020 je tudíž zcela jasná: dostat se mezi absolutní elitu!Hvězdami nabitý sportovní program doprovodí mimořádná show - k vidění bude umění koní v různých provedeních: drezura, dětský pony dostih, závod spřežení, volná drezura i další speciální vystoupení v podání českých a světových umělců. Pevnou součástí akce je umělecký program plný audiovizuálních, uměleckých i akrobatických výstupů a velkolepé slavnostní ceremoniály.

Program na závěr listopadu v pražské O2 areně je jasný - opět bude k vidění dechberoucí koňské představení. Tak si v kalendáři nezapomeňte zaškrtnout důležité datum - 19. do 22. listopadu…

Podívejte se na fotografie z loňského roku.