Přeskočit na hlavní nabídku
Global Social Awards

Vstupenky - Global Social Awards

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Global Social Awards - více informací

Global Social Awards je unikátní show, oslava populárních osobností social světa a především 5 oceněných, to vše za účasti více než 40 influencerů a médií z celého světa.

Nadnárodní ocenění Global Social Awards (GLOSA) oceňují trendy a popularitu ve světě sociálních médií, vyhledávají rostoucí hvězdy online prostředí a oceňují inspirativní influencery. Global Social Awards je vyvrcholením Social Awards, do kterého se zapojují jednotlivé národní soutěže, influenceři a fanoušci z celého světa.

O výhercích rozhodují fanoušci svými hlasy. Do GLOSA jsou zapojeni influenceři z Evropy, Ameriky, Afriky, Asie i Austrálie/Oceánie. V rámci slavnostního galavečera, Pre-party Meet & greet nebo připojené konference GLOSA Talks se návštěvníci mohou potkat s ostatními fanoušky, influencery, inspirativními on-line talenty, novináři, brandy a profesionály v oboru.

Mottem Social Awards je #thinksocial. Social znamená sociální sítě, social znamená společenský, social znamená propojený. Social Awards se snaží propojovat svět a šířit jeho pozitivní vliv.Music performance:
Justin Jesso


Lake Malawi


ALMA


Nicos Santos