Přeskočit na hlavní nabídku
HC Sparta Praha

Lední hokej

Vstupenky - HC Sparta Praha

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

HC Sparta Praha - více informací

Extraligová sezona byla kvůli opatřením státu ukončena. Sparta ji po zlepšených výkonech v základní části zakončuje na třetím místě v tabulce.

Možnosti vrácení:


On-line prodej: peníze budou automaticky připsány zpět na váš účet. Vzhledem k mimořádné situaci to může trvat i více než 30 dnů. O navrácení peněz není třeba nikde žádat.

Přímý nákup: zákazníci musí poslat e-mail na ticket@ticketmaster.cz s kódem vstupenky nebo fotkou vstupenky a číslem účtu, na který jim mají být peníze odeslány.

Držitelé permanentek na play off 2020: Permanentkářům, kteří měli zakoupené permanentky včetně play off pro skončenou sezonu, bude poskytnuta sleva na nákup příští permanentky. Permanentku včetně play off 2021 dostanou za cenu permanentky pouze na základní část. ________________________________________________

Můžete jej buď milovat, nebo nenávidět. Klub HC Sparta Praha budí emoce již 116. sezonu, do níž vstupuje se silně posilněným kádrem. Do týmu přišla zvučná jména jako Marek Kvapil, Michal Řepík, Adam Polášek, Vladimír Růžička, Matúš Sukeľ, Martin Dočekal či David Dvořáček. Spolu s kompletně novým vedením chce Sparta zaútočit na zisk devátého titulu pro extraligového mistra.

Tým se může těšit každý zápas na vynikající podporu ze strany fanoušků – do největšího stadionu v extralize, pražské O2 areny, si v minulé sezoně našlo cestu v průměru 9.042 diváků na zápas!