Přeskočit na hlavní nabídku

Hard Rock / Metal

Heaven Shall Burn & Trivium

Akce

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Galerie

Více

Heaven Shall Burn a Trivium zahřejí společným turné Prahu, příští rok před Vánocemi!

Po roce plném strádání a hladovění po živých koncertech se známé metalové kapely Heaven Shall Burn a Trivium domluvily na společné turné, kterým rozehřejí srdce metalových fanoušků příští zimu! A dočkají se také fanoušci v České republice! Celé, plánované turné bude totiž zakončeno v Praze, ve Fóru Karlín, a to chvilku před Vánocemi, přesně 19. 12. 2021!

Heaven Shall Burn už se nemohou dočkat svého návratu na pódia. Po dvouleté koncertní pauze, během níž vydali epické dvojalbum „Of Truth and Sacrifice“, které se dostalo na první místo v německých hitparádách, chtěli začít hrát živě v roce 2020, ale Coronavirus měl jiné plány. Ještě neměli možnost zahrát své nové písně naživo. Lze tedy předpokládat, že v roce 2021 vytáhnou opravdu velké zbraně, aby na pódiu předvedli toto své deváté album naživo a mocně tak oslavili i své 25. výročí!

Leader kapely Maik Weichert je potěšen: „Mezi kapelami TRIVIUM a HEAVEN SHALL BURN existuje silné a zvláštní spojení již od prvních dnů. Když jsme se poprvé setkali s Trivium, byli to velmi mladí, ale také velmi talentovaní mladíci. Dnes patří mezi světovou metalovou elitu. V průběhu let Heaven Shall Burn i Trivium dobyli malé kluby, i velké arény. Jsme hrdí a dojati, že naše společná historie nyní pokračuje a my zase budeme s klukama na turné po Evropě!“

Nejčastější dotazy

Heaven Shall Burn & Trivium budou doprovázet Prog-Metaloví TESSERACT a Deathcore powermetaloví FIT FOR AN AUTOPSY.