Přeskočit na hlavní nabídku
Helloween

Hard Rock / Metal

Vstupenky - Helloween

6 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 2

Mezinárodní akce

Počet akcí: 4
Počet zobrazených akcí: 6 z 6

Helloween - více informací

ZMĚNA TERMÍNU Z PŮVODNÍHO 15.10.2020 NA 5.5.2021

HELLOWEEN UNITED ALIVE World Tour Part II se odkládá na jaro 2021! Nový termín pražského koncertu v O2 areně je 5. 5. 2021.

S těžkým srdcem vám musíme oznámit, , že kapela HELLOWEEN se rozhodla odložit své UNITED ALIVE PART II European Tour 2020! Původně se toto turné mělo konat od konce září do poloviny listopadu 2020. Nyní kapela přeplánovala celé turné na jaro 2021, tedy od dubna do června 2021. Původní pražský koncert v O2 areně, plánovaný na 15. 10. 2020, je zrušen. Nový termín koncertu je 5. 5. 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není potřeba je vyměňovat!

Kapela to komentuje: „Nikdy jsme nic takového nezažili, až nyní, s coronavirovou pandemií. Cítíme, že rizika nakažení zůstávají stále příliš vysoká. Navíc vnitrostátní krizová nařízení jednotlivých států způsobila absolutní nejistotu v cestování do tolika různých zemí. Koncert HELLOWEEN by měl být shromážděním všech fanoušků, kteří se dobře baví, baví se oslavou hudby, kterou všichni tolik milujeme. Současná celosvětová situace zatím takovýto způsob oslavy, bez jakýchkoli zábran, neumožňuje. Rozhodli jsme se také posunout vydání našeho nového, dosud nepojmenovaného, alba na začátek příštího roku. Produkce a mix alba Ronaldem Prentem v New Yorku jede naplno.“

Andi Deris k tomu říká: „Jsme na výsledek velmi hrdí a nemůžeme se dočkat, až naše nové písně zahrajeme fanouškům naživo. Všichni ale musíme být trochu trpělivější, zdraví je vždycky na prvním místě!“

Pro zkrácení doby čekání kapela navrhla speciální „korona triko“, které nabízí zde: https://www.pumpkins-store.com s dopravou zdarma a doufá, že se vám bude líbit!

Tak zůstávejte v bezpečí a zdraví, jedině tak se z těchto neskutečných časů dostaneme! A nezapomeňte si přepsat datum koncertu HELLOWEEN v PRAZE - O2 areně! Nový termín je 5. 5. 2021!!!

Vstupenky na pražský koncert HELLOWEEN můžete nadále objednávat v sítích Ticketmaster.

___________________________________

Heavymetalové legendy HELLOWEEN chystají nové studiové album, se kterým v příštím roce vyrazí na turné. Nevynechají ani Českou republiku, nový materiál přivezou v říjnu do Prahy!

Hvězdná sestava Helloween naservírovala nedávno svým fandům opulentní živák »UNITED ALIVE« se kterým si mohou všichni fanoušci připomenout famózní, více než rok trvající, PUMPKINS UNITED WORLD TOUR.

Baskytarista Markus Grosskopf k tomu dodává: „Bylo vskutku zábavné vytvořit show z různých nahrávek, ale s novým albem se dostaneme na vrchol! Set samozřejmě bude obsahovat i naše dobře známe klasiky – zejména hity, které jsme nemohli hrát na prvním turné.“

Nyní už je to tedy oficiální! ULTIMATE HELLOWEEN PARTY bude pokračovat a je asi milion důvodů se této show zúčastnit! Kromě hitů, které drží fanoušky pohromadě už po tři desetiletí, přiveze sedmero muzikantů z Helloween také zbrusu nové, dosud nepojmenované, album a nové pecky představí živě svým příznivcům právě v rámci UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II!

Německá ikona melodického heavy metalu tak doslova oživí jaro 2021, protože se znovu objeví na velkých podiích po celém světě. Silnější, s novým materiálem a s obrovskou dávkou nadšení a nakažlivé energie!

HELLOWEEN hrdě oznamuje speciálního hosta svého „UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II“! DIRKSCHNEIDER!

DIRKSCHNEIDER je potvrzen jako speciální host nadcházejícího podzimního turné HELLOWEEN po Evropě „United Alive World Tour Part II“.

UDO DIRKSCHNEIDER
a jeho kapela budou hrát pouze skladby z éry ACCEPT, se kterou UDO zažil počátkem 80´let průlom ve světovém metalu! Jeho hlas je duší takových megahitů, jako jsou např. „Metal Heart“, „Princess Of The Dawn“ nebo „Balls to the Wall“.

Andi Deris k tomu říká: „Je skvělé, že budeme mít tento německý tank s sebou! Je to skvělý chlapík a hudební ikona. Toto turné bude jedna velká paráda“.

Udo Dirkschneider dodává: „Je to velká čest sdílet pódium s našimi přáteli z Helloween. Budeme hrát pouze songy ACCEPT, takže fanoušci nepřijdou ani o jeden velký hit“.

Vyjádřil se také kytarista Michael Weikath: „Tohle je ultimátní německý metalový balíček - nemůžu se dočkat až uslyším hity ACCEPT, na kterých jsem vyrostl!“
„UNITED ALIVE WORLD TOUR PART II“ se svou legendární „United Pumpkins“ sestavou, silnější o několik tun koňských sil díky zbrusu novému materiálu, dorazí do pražské O2 areny 5.5.2021! Bude to jednoduše senzační HELLOWEEN PARTY, tak určitě přijďte!