Přeskočit na hlavní nabídku
Hurts

Rock / Pop

Vstupenky - Hurts

7 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 2

Mezinárodní akce

Počet akcí: 5
Počet zobrazených akcí: 7 z 7

Hurts - více informací

D Smack U Promotion a Red Triangle uvádějí

HURTS

03. 04. 2021 20:00
Praha, O2 universum

Vstupenky v prodeji od 7. srpna 10:00 v síti Ticketmaster

Hurts oznámili, že v dubnu vystoupí v O2 universum

Nové, netrpělivě očekávané album Hurts ‘Faith’ vyjde 4. září a kapela ho doprovodí turné, při kterém 3. dubna vystoupí v pražském O2 universum. Deska je pro duo počátkem nové éry. Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni - jsou syrovější a lepší než kdykoliv předtím. Po již vydaných skladbách z alba ‘Voices’, ‘Suffer’ a ‘Redemption’ dnes Hurts přicházejí s novinkou ‘Somebody’.

Nadupaný bombastický pop s dynamickým rozsahem, to je skladba ‘Somebody’, která výrazně rozšiřuje zvukovou paletu kapely. Je to povznášející písnička plná energie, s působivými aranžemi Adama Andersona a dokonalým hlasem Thea Hutchcrafta.

O skladbě kapela říká: “SOMEBODY je píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Je to oproti dalším skladbám o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.”

Kromě skladby ‘Somebody’ Hurts ohlásili návrat do svého duchovního domova - na pódia hudebních sálů - světové turné ‘Faith’ World Tour. Turné bude trvat tři měsíce a obsáhne 17 zemí - Azerbajdžán, Kazachstán, Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu, Slovensko, Českou republiku, Německo, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgii a Velkou Británii s poslední show v rodném Manchesteru.