Přeskočit na hlavní nabídku
Hvězdné léto pod Žižkovskou věží

Ostatní - umění a divadlo

Vstupenky - Hvězdné léto pod Žižkovskou věží

44 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 44
Počet zobrazených akcí: 20 z 44

Hvězdné léto pod Žižkovskou věží - více informací

Vážení divadelní přátelé,

máme radost, že i letošní ročník Hvězdného léto pod žižkovskou věží se uskuteční.
Přijďte si s námi užít léto a zpříjemnit si večer kulturním zážitkem. Od 1. července do 2. září se můžete těšit na ty nejlepší komedie nejen z Divadla Kalich, ale i představení našich spřátelených divadel jako je Komorní divadlo Kalich, Divadlo Palace, Divadlo Verze, Činoherní studio Bouře a řada dalších, kteří představí to nejlepší ze svého repertoáru. Nebudou chybět ani divácky atraktivní tituly jako Federer-Nadal, Dva nahatý chlapi, talk show Jana Krause, legendární Caveman či novinka Osm eur na hodinu nebo TIK TIK. Těšit se můžete i na koncert Tomáše Kluse, Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, Michala Hrůzy, Františka Nedvěda či 4TET.

Celý repertoár naleznete ZDE

Na letní scénu se vrátí i představení Zločin v Posázavském Pacifiku či Saturnin Ondřeje Havelky.
Přípravu letošního ročníku jsme samozřejmě s veškerou vážností podřídili celospolečenské situaci, takže jsme připravili řadu nezbytných hygienických a bezpečnostních opatření, aby se u nás mohli diváci bavit bez obav.

Hlediště letní scény je stejně jako vloni zastřešeno, a tak se nemusíte bát, že by bylo představení kvůli nepřízni počasí zrušeno.

Kulturní zážitek můžete spojit i s prohlídkou observatoře žižkovské věže, kde si můžete po předložení vstupenky do divadla zakoupit v den představení vstup do observatoře se slevou 100Kč ze základní ceny. Krásný výhled ze žižkovské věže si můžete užít nejen před, ale třeba i po představení.

Přijďte si užít skvělou zábavu a pokud nám chcete pomoci, doporučte nás vašim blízkým a známým. Za každou prodanou vstupenku budeme po době karantény velmi vděčni.

Těšíme se na Vás spolu s našimi účinkujícími v pohodových letních večerech!

Vaše Divadlo Kalich