Přeskočit na hlavní nabídku
Icon for Hire

Alternativa / Indie Rock

Vstupenky - Icon for Hire

5 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

Mezinárodní akce

Počet akcí: 4

Icon for Hire - více informací

Americké duo Icon for Hire se naposledy v České republice ukázalo v pražském klubu Café v lese, který také dle očekávání vyprodali. Po dvou letech se tato formace vrací, ale tentokrát do většího smíchovského klubu Futurum. U příležitosti oznámení nového turné vydala kapela nový singl Hollow.

Od svého založení v roce 2007 si duo, sestávající ze zpěvačky Ariel Bloomer a kytaristy Shawna Jumpa, získalo mnoho fanoušku, kteří oceňují nejen jejich muziku, ale i upřímnost s jakou ji dělají. Jejich uvěřitelnost a energie jsou základním kamenem toho, jakou muziku Icon for Hire dělají – a jsou také nedílnou součástí jejich poslední nahrávky You Can’t Kill Us, kterou produkoval Mike Green (Gwen Stefani, All Time Low). Ta byla financována přímo fanoušky přes Kickstarter – vybralo se neuvěřitelných 127200 dolarů, což kampaň řadí mezi jednu z nejúspěšnějších na poli hudby.

Po překonání všech útrap, které hudební byznys skýtá, jsou Icon for Hire silnější než kdy dřív a jsou živoucím důkazem, že můžete převzít kontrolu nad svým životem – a to je možná největší úspěch, kterého jde v životě dosáhnout.