Přeskočit na hlavní nabídku
Igor Šebo

Šanson

Vstupenky - Igor Šebo

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Igor Šebo - více informací

Spolupracuje s renomovanými skladateli a textaři. Vydal 8 CD a koncertoval v řadě evropských zemí. V současnosti s úspěchem vystupuje hlavně na pódiích polských divadel ve hrách, kterých je i sám autorem.

Za štěstí považuje vystupování ve společných recitálech s Ljubou Hermanovou a víc než desetiletou spolupráci s Miroslavem Horníčkem.

Doménou Igora Šeba se stal šanson, žánr, který vyžaduje nejen hlubší lidskou zkušenost a výjimečný interpretační talent, ale také cit pro odlišení opravdovosti a falše v umění i v životě.

Igorovy koncerty jsou směsicí drobných příběhů a hereckých etud o běžných i vzácných chvílích života a také o emocích a humoru, který k údělu člověka patří.

Igor Šebo je zpěvák, který nevyletěl jako kometa rychle vzhůru, možná právě proto, že uměle vytvořené skleníkové světy jsou mu cizí a že on sám potřebuje vždy přesně vědět, o čem a proč zpívá, co a komu chce sdělit.

Pokora i úcta k danému žánru, obsahově kvalitní texty, osobitý šarm, smysl pro nadsázku, jemný humor a schopnost komunikace s publikem, to vše dělá z koncertu Igora Šeba nevšední a křehký zážitek.