Přeskočit na hlavní nabídku
Il Divo

Rock / Pop

Vstupenky - Il Divo

3 akce/akcí

Česká republika

Česká republika: nebyly nalezeny žádné nadcházející akce

Co takhle vyrazit na akce uvedené níže?

Mezinárodní akce

Počet akcí: 3

Il Divo - více informací

Mezinárodní pop-operní kvartet IL DIVO, který má za sebou řadu vyprodaných turné, se 27. října znovu vrací do Prahy. Il Divo vystoupí v pražském Kongresovém centru, kde oslaví své 15. výročí a předvede show Timeless 15th Anniversary.

Il Divo založil v roce 2003 britský producent Simon Cowel, jako mezinárodní uskupení, které tvoří Carlos Marín, španělský baryton, americký tenor David Miller, švýcarský tenor Urs Bühler, a francouzský popový zpěvák Sébastien Izambard. Tento ojedinělý koncept, který spojuje popovou a klasickou hudbu, se již od svého založení těší ohromnému úspěchu napříč kontinenty a prodal více než 30 milionů alb. Timeless je dalším v řadě skvělých alb skupiny a poprvé byla produkce v rukou samotných členů, kteří vybrali písně. Jde o kolekci hitů ve čtyřjazyčném klasickém podání, včetně Hola, Love Me Tender, What A Wonderful World, Smile, All Of Me a „The Way We Were. „Vybrali jsme písně, které mají nadčasovou kvalitu, z nichž mnohé byly součástí klasických filmů, včetně Smile z filmu Modern Times Charlieho Chaplina. V roce 1936 k tomuto filmu složil Chaplin hudbu,“ uvádí Carlos Marín a David Miller dodává, „toto album představuje náš hold věčné povaze veškeré hudby". O režii alba se postaral Alberto Quintero, který pracoval s Il Divo na několika předchozích nahrávkách. Turné TIMELESS je pro fanoušky neuvěřitelným zážitkem. Dramatická produkce plná tanečníků, akrobatů, a videoprvků, přenáší diváka do děje písní v podání čtyř jedinečnýc hlasů hlavních protagonistů.

O skupině Il Divo:
Popovou vokální skupinu založil v roce 2003 britský producent a hledač talentů Simon Cowell a začal tak zcela nový žánr na pomezí klasické hudby a popu. Skupinu tvoří Urs Buhler, Sebastien Izambard, Carlos Marin a David Miller. O rok později se na trhu objevilo jejich debutové stejnojmenné album, které prakticky přes noc katapultovalo Il Divo na vrcholky prodejních hitparád. Od té doby skupina sklízí celosvětový úspěch. Prodala více než 30 milionů desek, v 33 zemích světa získala mnohá zlatá a platinová ocenění, v padesáti případech se jejich album dostalo v prodejní hitparádě na první místo a zcela vyprodala čtyři celosvětová turné. Il Divo do dnešního dne vydali alba: Il Divo (2004), Ancora (2005), Siempre (2006), The Promise (2008), Wicked Game (2011), Musical Affair (2013), Amor y Pasion (2015) a Timeless (2018).