In Concerto - Koncert U Příležitosti Předání Cen Celestýna Opitze vstupenky

Vstupenky na tuto akci zakoupíte online nebo v těchto V PRODEJNÍCH MÍSTECH

In Concertu představuje duo zpěváků Davida Uličníka a Jiřího Škorpíka ze známého uskupení 4TET. Cílem projektu In Concerto je hledání nových hudebních cest, a v lidových písních, italských barokních áriích, skladbách klasických, soudobých, moderních i populárních.

David Uličník
Davidův jasný tenor se s žánrovou lehkostí pohybuje ve světě klasické i moderní hudby. Patří mezi vyhledávané zpěváky náročných muzikálových rolí, za něž byl opakovaně nominován na Cenu Thálie – jako Jean Valjean v Les Misérables, John v muzikálu Miss Saigon a v současnosti jako žalobce Tinvill v muzikálu „Antoinetta – královna Francie“.
Vystupoval se zpěvačkou Radkou Fišarovou v sérii recitálů, jako host na koncertech Heleny Vondráčkové, v televizním pořadu Jsou hvězdy, které nehasnou, Párty, Prima jízda, Snídaně s Novou, Sportovec roku. Zazpíval několik hitů v pořadu „Barry Mason‘s Night“ legendárního britského skladatele Barryho Masona.
Úspěšný rok 2007 zahájil sérií sólových koncertů „Hladina zvlněná“, představil se jako host na velkém turné Evy Urbanové, což zúročil v koncertní sérii „Tenor bez fraku“. Také začal úzce spolupracovat s houslistou Jaroslavem Svěceným.
V repertoáru najdeme řadu rolí širokého žánrového rozpětí. Pod vedením Caspara Richtera, šéfdirigenta Vídeňských spojených scén, se podílel na mezinárodním nastudování jevištního oratoria L. Bernsteina – „The Mass“ (Mše), představil se jako Tony ve West Side Story v HDK. Své úspěchy na poli moderní hudby 20. století završil titulní rolí v opeře Candide ve Státní opeře Praha. Na jevišti Státní opery Praha účinkoval také jako Monostatos v opeře W. A. Mozarta Kouzelná flétna.
Je zakládajícím členem vokální senzace 4TET. Toto seskupení nepřehlédnutelných pěveckých osobností sklízí úspěchy doma i v zahraničí jedinečnou kombinací skvělých hlasů a humorné interpretace.
Na technice klasického zpěvu spolupracoval osm let s mezinárodně uznávanou profesorkou a operní divou Martou Boháčovou.

Jiří Škorpík
Jiří je nejen duchovním otcem 4TETu, ale také velmi pilným skladatelem, aranžérem, instrumentátorem a hudebním producentem. Spolupracoval na mnoha projektech předních umělců a producentů i jako dirigent, hudební režisér, vokalista a instrumentalista. Řadu let spolupracoval s Karlem Svobodou ve studiu Elektrovox. V poslední době se stále více věnuje komponování a tvorbě filmové hudby. Od dubna 2014 je v pražském divadle Hybernia uváděn muzikál Antoinetta – královna Francie. Tento výpravný, dobobý muzikál je Jiřího skladatelským debutem v divadelním světě.

1 Akce na In Concerto - Koncert U Příležitosti Předání Cen Celestýna Opitze 1 Akce

Akce v Česká republika (1)