Přeskočit na hlavní nabídku
Jarek Nohavica

Folk / Country

Vstupenky - Jarek Nohavica

4 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 4

Jarek Nohavica - více informací

ZMĚNA TERMÍNU Z PŮVODNÍHO 4.5.2020 NA 25.10.2020

Vyjádření pořadatele

Milí fanoušci,

jak jistě víte, v České republice na základě rozhodnutí vlády i nadále platí nouzový stav, který neumožňuje mimo jiné pořádání kulturních akcí. Tato situace se dotýká i koncertů Jarka Nohavici s Janáčkovou filharmonií Ostrava, které se bohužel nemohou uskutečnit v původně plánovaných termínech 4. a 5. května 2020 v pražském O2 universu.

Zdraví všech je pro nás v těchto dnech na prvním místě, zároveň vás však nechceme o tento jedinečný zážitek připravit. Proto vám s radostí oznamujeme, že se nám společnými silami podařilo najít náhradní termíny těchto koncertů, a to 25. a 26. října 2020.

Vaše vstupenky si, prosím, ponechte, zůstávají v platnosti i na nové termíny a není potřeba je vyměňovat.

Vstupenky na 4. 5. 2020 platí na nový termín 25. 10. 2020.
Vstupenky na 5. 5. 2020 platí na nový termín 26. 10. 2020.

Prodej vstupenek na nové termíny bude zahájen 9. dubna 2020 v 10 hodin v síti Ticketmaster. Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví vám i vašim blízkým.

__________________________________________

Folkový písničkář, zpěvák a skladatel vystoupí v pražské hale O2 universum 25. a 26. října 2020. Na scéně ho doprovodí Janáčkova filharmonie Ostrava a chybět nebudou ani tradiční hudební hosté Robert Kuśmierski a Pavel Plánka.

Koncert Jaromíra Nohavici s Janáčkovou filharmonií Ostrava pod vedením Marko Ivanoviče zažili diváci již v několika městech v Čechách, na Slovensku a také v Polsku. Konají se pouze příležitostně, a tak se stávají pro diváky malým hudebním svátkem.

Barevná aranžmá Marko Ivanoviče a Ondřeje Brzobohatého dávají známým písním Jaromíra Nohavici nový rozměr a posouvají je někdy na hranici filmové hudby. Koncert je průběžně doplněn i malými intermezzy tradičních vystoupení Jarka Nohavici s jeho stálými pódiovými hosty – vynikajícím polským akordeonistou Robertem Kuśmierskim a hráčem na percuse a bicí Pavlem Plánkou.

Netradiční spojení zdánlivě neslučitelných žánrů ještě více umocňuje poetiku Nohavicových textů a přináší divákům velmi silný zážitek.

Zde se můžete podívat na nabízené Menu k VIP balíčkům

VIP balíček s občerstvením a welcome drinkem v ceně 1.500 Kč obsahuje:
1x VIP přednostní vstup do O2 universa (vstup bude včas upřesněn)
1x Cateringové občerstvení dle nabídky níže v Pub by Staropramen (doba podávání 90min. před / během akce / 60 minut po akci)
VIP balíček je možné dokoupit pouze k platné vstupence na koncert. Samotný VIP balíček neopravňuje ke vstupu na koncert či k využití nabízených služeb. Kapacita VIP balíčků je omezena.