Přeskočit na hlavní nabídku
Jarek Nohavica

Folk / Country

Vstupenky - Jarek Nohavica

4 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 4

Jarek Nohavica - více informací

ZMĚNA TERMÍNŮ

Koncerty Jarka Nohavici v O2 universu se znovu přesouvají

Milí fanoušci, současná situace a podmínky pořádání kulturních akcí nám neumožňují uspořádat plánované koncerty Jarka Nohavici s Janáčkovou filharmonií Ostrava v rozsahu, na jaký jste zvyklí ani v náhradním říjnovém termínu. Musíme tedy datum pořádání koncertů v pražské hale O2 universum opět posunout – tentokrát na 13. a 14. května 2021.

Vzhledem k tomu, že se jedná o náročnou součinnost velkého množství účinkujících a volných termínů koncertního prostoru, nepodařilo se již zabezpečit na tento termín účinkování Janáčkovy filharmonie Ostrava. Koncerty se tedy bohužel uskuteční bez filharmoniků a Jarek Nohavica věří, že i přesto si společně užijete dlouhý koncert, na který připravuje další překvapení.

Spoluhráči mu budou jeho již tradiční pódioví hosté – vynikající polský akordeonista Robert Kuśmierski a hráč na perkuse a bicí Pavel Plánka.

Podívejte se na video s komentářem Jarka Nohavici.

Všechny zakoupené vstupenky opět zůstávají v platnosti na nové termíny a není třeba je vyměňovat. Platí následovně:

Vstupenky z 4. 5. 2020 (25. 10.) platí na nový termín 13. 5. 2021
Vstupenky z 5. 5. 2020 (26. 10.) platí na nový termín 14. 5. 2021


Prodej vstupenek na nový termín pokračuje v síti Ticketmaster.

__________________________________________

Folkový písničkář, zpěvák a skladatel vystoupí v pražské hale O2 universum 25. a 26. října 2020. Na scéně ho doprovodí Janáčkova filharmonie Ostrava a chybět nebudou ani tradiční hudební hosté Robert Kuśmierski a Pavel Plánka.

Koncert Jaromíra Nohavici s Janáčkovou filharmonií Ostrava pod vedením Marko Ivanoviče zažili diváci již v několika městech v Čechách, na Slovensku a také v Polsku. Konají se pouze příležitostně, a tak se stávají pro diváky malým hudebním svátkem.

Barevná aranžmá Marko Ivanoviče a Ondřeje Brzobohatého dávají známým písním Jaromíra Nohavici nový rozměr a posouvají je někdy na hranici filmové hudby. Koncert je průběžně doplněn i malými intermezzy tradičních vystoupení Jarka Nohavici s jeho stálými pódiovými hosty – vynikajícím polským akordeonistou Robertem Kuśmierskim a hráčem na percuse a bicí Pavlem Plánkou.

Netradiční spojení zdánlivě neslučitelných žánrů ještě více umocňuje poetiku Nohavicových textů a přináší divákům velmi silný zážitek.

Zde se můžete podívat na nabízené Menu k VIP balíčkům

VIP balíček s občerstvením a welcome drinkem v ceně 1.500 Kč obsahuje:
1x VIP přednostní vstup do O2 universa (vstup bude včas upřesněn)
1x Cateringové občerstvení dle nabídky níže v Pub by Staropramen (doba podávání 90min. před / během akce / 60 minut po akci)
VIP balíček je možné dokoupit pouze k platné vstupence na koncert. Samotný VIP balíček neopravňuje ke vstupu na koncert či k využití nabízených služeb. Kapacita VIP balíčků je omezena.