Přeskočit na hlavní nabídku
Jelen

Folk / Country

Vstupenky - Jelen

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Jelen - více informací

Jelen je česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. Kapela získala Anděla v kategorii Objev roku za rok 2014. Skupina hraje už od roku 2012 až do dnes, skupina se stále vyvíjí a neustále nabírá nové fanoušky.

Jelen: Dostavník Michala Tučného - Jelen nasedne do Dostavníku Michala Tučného. Legendárního zpěváka poctí albem i turné!
Po mimořádném úspěchu podzimního turné roku 2018 s Míšou Tučnou, dcerou countryové legendy, se Jelen rozhodl pro pokračování. Na podzim 2019 vyrazí do menších klubů, kde si fanoušci budou moci ještě intenzivněji vychutnat pověstnou jelení energii. V září navíc kapela vydá speciální album, které ponese název Jelen: Dostavník Michala Tučného.
Dvanáct předělávek skladeb Michala Tučného skupina právě nahrává. Chybět mezi nimi nebude na podzim vydaný singl Spím v obilí, který se dočkal velmi kladných reakcí, nebo hit Pověste ho vejš. Jak ale prozrazuje frontman Jindra Polák, při výběru nerozhodovala popularita jednotlivých písní, ale to, zda se hodí do repertoáru Jelena.

Speciální host: Míša Tučná
Support: Tereza Balonová