Přeskočit na hlavní nabídku
Jesus Christ Superstar

Ostatní žánry / Různé žánry

Vstupenky - Jesus Christ Superstar

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Jesus Christ Superstar - více informací

JESUS CHRIST SUPERSTAR - čtvrt století od premiéry v nejsilnější sestavě!

Ota Balage ve spol. s GLANC MUSIC uvádí unikátní koncertní podobu pražské verze muziálu Andrew Loyd Webber + Tim Rice JESUS CHRIST SUPERSTAR v nejsilnější legendární sestavě - Kamil Střihavka (Ježíš), Dan Bárta (Jidáš), Bára Basiková (Máří - večerní představení)/ Jitka Čvančarová (Máří - odpolední představení) a další za doprovodu symfonického orchestru pod taktovkou Oty Balageho!

Uvádíme k výročí 25 let od premiéry, ke 30. výročí sametové revoluce a jako brněnský předvánoční koncert roku! Nenechte si ujít!!! Jediné koncertní představení v České republice!

Tento legendární muzikál, zůstává i po letech v našich srdcích, jako to nejlepší, co po roce 1989 zaznamenala naše muzikálová scéna. Zdá se až neuvěřitelné, že od jeho pražské premiéry uběhlo již celé čtvrt století. Muzikál, který symbolizoval ve své době začátek znovunabyté svobody, proto tímto koncertním provedením a v původní nejsilnější sestavě, uvádíme, jako hold sametové revoluci a věříme, že nám i po letech dá novou naději do lepších zítřků a zároveň připomene, že slovo svoboda není ani dnes samozřejmost a je třeba za ni bojovat. Sobotní termín 30. listopadu pak symbolicky zahájí adventní období, a proto představení vřele doporučujeme i jako sváteční vánoční koncert letošního roku, kterým společně zahájíme atmosféru adventu a blížících se vánoc. Přijďte se přesvědčit, že výkony všech účinkujících a orchestru pod zkušenou taktovkou Oty Balageho, po letech nic neztratily na své dokonalosti a muziál na své nadčasovosti a aktuálnosti.