Přeskočit na hlavní nabídku
Justwoman by Reebok

Ostatní - sport

Vstupenky - Justwoman by Reebok

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Justwoman by Reebok - více informací

Justwoman by Reebok je life-stylový event pro ženy, který harmonicky spojuje tři nejpopulárnější ženské rekreační sporty, a to BĚH, YOGU a PADDLEBOARD.

JAK BUDE VYPADAT DEN S JUSTWOMAN?
V první řadě to bude den, který patří ženám. Připravujeme pro tebe a tvoje kamarádky množství atrakcí, chill zóny, uděláme ti make up, vlasy, poradíme ti ve výběru správného sportovního oblečení, připravíme ti super kávu a zdravé jídlo. Samotná akce začíná hodinou ranní jógy, následuje 4 km běh a jako třešnička na dortu ukončíme akci paddleboardem. Tato část je rozdělená tak, aby měla každá z vás prostor si danou aktivitu pořádně užít. V rámci paddleboardu jsme si pro tebe připravili 15 min. rychlokurz pod vedením těch nejlepších instruktorů. Pro ty z vás, které už pádlovat umíte, připravujeme RACE na velkém paddleboarde pro 8 osob, supyogu, workshopy a množství jiného.

Startovací balíček obsahuje: tričko značky Reebok, pitný režim od Korunní, podložka na cvičení, startovací číslo, hawai náhdrdelník, občerstvení na trati a další překvapení od našich partnerů prozradíme brzy!

Startovací balíček si účastnice budou moci vyzvednout den před akcí 21.6.2019 od 12:00 - 20:00 v Sportisimo v obchodním centru Palladium nebo přímo na místě (Střelecký ostrov) 22.6.2019 od 8:00 - 8:45.