Přeskočit na hlavní nabídku
Kvelertak

Hard Rock / Metal

Vstupenky - Kvelertak

3 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Česká republika: nebyly nalezeny žádné nadcházející akce

Co takhle vyrazit na akce uvedené níže?

Mezinárodní akce

Počet akcí: 3

Kvelertak - více informací

Vyjádření společnosti Live Nation Česká republika k aktuální situaci

Vzhledem k aktuálnímu vývoji ohledně koronaviru bylo dne 10. 3. 2020 Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví rozhodnuto o zákazu konání všech veřejných a soukromých akcí na území České republiky přesahujících účast sto osob.

Vzhledem k těmto faktům, vás musíme informovat, že koncerty Kvelertak a Avril Lavigne se neuskuteční v původně plánovaných termínech. Kapacita těchto akcí je přes 100 lidí, a proto se naše společnost musí řídit těmito preventivními opatřeními české vlády. Bezpečnost umělců, fanoušků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou a celou situaci proto budeme věci pečlivě sledovat. Usilovně pracujeme na nových termínech pro Kvelertak i Avril Lavigne - vaše vstupenka bude platná i pro nová data. O dalším postupu budeme informovat na všech komunikačních kanálech společnosti Live Nation Česká republika.

Děkujeme za trpělivost a pochopení.Kvelertak je norská formace pocházející z města Stavanger, která sbírá nejenom pochvalná ocenění od kritiky, ale obdržela i několik hudebních cen, v roce 2011 pak získala čtyřnásobné ocenění Spellemann (Norská obdoba Grammy). Doposud vydali tři alba, poslední titul Nattesferd získal řadu pozitivních ohlasů, mimo jiné i od Rolling Stones, Stereogum a Consenquence of Sound, kteří jej umístili mezi 50 nejlepších nahrávek roku 2016. Kvelertak patří mezi nejpřesvědčivější heavy metalové formace současnosti.