Přeskočit na hlavní nabídku
Marpo & TroubleGang

Hip-hop / R&B

Vstupenky - Marpo & TroubleGang

2 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 2

Marpo & TroubleGang - více informací

Pořadatel po dobu současné výjimečné situace pozastavuje prodej vstupenek u této akce. O dalším postupu bude rozhodnuto na základě vývoje situace a budeme o něm držitele vstupenek informovat.MARPO & TROUBLEGANG OZNAMUJÍ SVŮJ DOPOSUD NEJVĚTŠÍ KONCERT. U PŘÍLEŽITOSTI 15 LETÉHO VÝROČÍ VYSTOUPÍ 27. ČERVNA 2020 POD ŠIRÝM NEBEM NA PRAŽSKÉM STADIONU SINOBO.

Po velkém úspěchu loňské desky Dead Man Walking, se kterou vyprodali pražskou O2 arenu, vydali Marpo & TroubleGang své druhé společné album. Jmenuje se symbolicky DVA a vyšlo koncem listopadu 2019 u vydavatelství Universal Music. Materiál z novinky, stejně tak průřez Marpovy dosavadní hudební kariéry, zazní příští rok na speciálním koncertě v pražském Edenu. Marpo navíc v současné době připravuje sólovou nahrávku, kterou má v plánu vydat v druhé půlce příštího roku.

„Jsme generace velkejch snů, kdy jsme si museli ty věci sami vydřít, jsme generace hladovejch psů, kdy v první řadě prachy nebyly pro nás to hlavní,“ zdůrazňuje Marpo hned v úvodu novinkového songu, ve kterém popisuje, kudy vedla cesta k vyprodaným sálům. Interpret, kterého na sociálních sítích sledují statisíce fanoušků, má opět hlavní autorský podíl na hudbě i textech z nové nahrávky.

Singl naznačuje, v jakém duchu se právě vydané album nese - po kladném přijetí předchozího Dead Man Walking, na kterém Marpo & TroubleGang překvapili křížením několika žánrů, se znovu rozhodli experimentovat. Tentokrát vedle rapu hrají prim vlivy rockové hudby, včetně metalu, a nechybí ani tvrdá elektronika. Produkci má opět na svědomí Marcus Tran a také Clint Murphy, který pracoval například se zpěvačkou Fergie z Black Eyed Peas. Autorskými nápady přispěli i rapper IronKap, Jan Wohnout, Richard Scheufler junior nebo zpěvačka Lenny. Bicí se natáčely v anglickém Modern World Studios v Tetbury, další nahrávání proběhlo ve studiu Modern Babylon v Teplicích. Album DVA, které patří k nejočekávanějším novinkám podzimu, potvrdilo Marpovo unikátní hudební přístup. Tvrdé rockové kytary, nekompromisní elektronické beaty i tradičně velmi otevřené texty, mají ambice rezonovat napříč celou hudební scénou.

„Před lety, když jsme vystupovali v klubech, by nás ani ve snu nenapadlo, že to jednou dotáhneme až na stadiony, kde moc domácích kapel nekoncertuje. V naší kariéře je to milník, a my uděláme vše proto, abychom si koncert s našimi fanoušky užili na maximum. Již teď pracujeme na podobě celé show, v rámci které se naši pódiovou prezentaci pokusíme posunout zas o něco dál. Bude to velká výzva, ale těm jsme v naší historii čelili nejednou.“ Dodává Marpo

Marpo je hlavním tahounem uskupení TroubleGang. Donedávna byl také člen kapely Chinaski, kde působil jako bubeník. Je všestranně nadaný hudebník, který na sobě velmi tvrdě pracuje. Zároveň rád překračuje limity, o což se znovu pokusí se svým TroubleGangem 27. června 2020 v rámci velkolepého koncertu v pražském Edenu.

instagram.com/mcmarpo
facebook.com/mcmarpo
youtube.com/marpomusic
troublegang.com