Přeskočit na hlavní nabídku
Mastodon, Napalm Death

Hard Rock / Metal

Vstupenky - Mastodon, Napalm Death

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Mastodon, Napalm Death - více informací

MASTODON za dvě dekády na scéně vydali sedm alb a získali i cenu Grammy. Ještě než vydají nové album, společně s Napalm Death se zastaví v brněnském Sonu a odehrají jedno ze svých dechberoucích show.

Letos to je 20 let, co se v jedné zkušebně potkaly čtyři tvůrčí osobnosti Brann Dailor, Brent Hinds, Bill Kelliher a Troy Sanders. Mimo jiných titulů za tu dobu stihli vydat sedm alb a nasbírat několikero ocenění vč. Grammy. A když se podíváte na roky vydání předchozích alb („The Hunter” 2011, „Once More 'Round the Sun” 2014 a „Emperor of Sand” 2017), objevíte interval. Ano, uběhly tři roky a Mastodon by tedy „měli“ dodat novou desku. Ještě předtím se ale zastaví v brněnském Sonu, kde za asistence slovutných Napalm Death odehrají jednu ze svých dechberoucích show.

Americká čtveřice často dosazovaná za headlinery význačných festivalů a vyprodávající haly všude po světě se dokonce objevila v populárním seriálu Hry o trůny. Úspěch ale není zadarmo a Mastodon si svou cestu poctivě vyšlapali od prvního dema.

Mastodon jsou jedineční a vytvořili vlastní nezaměnitelný styl, který má mnoho následníků a nespočet těch, kteří se jejich vizí a vyzněním inspirovali.

Jako speciální host vystoupí ikona extrémní muziky NAPALM DEATH , kteří jsou jedno z nejdéle sloužících a zároveň ji stále inovujících těles.

Britský kvartet od roku 1981 prošel neuvěřitelným vývojem. Původně crust/hardcore-punková partička posunováním mantinelů a vstřebáním deathmetalového zvuku dospěla až k objevení nové formy pojmenované jako grindcore. A tohle zběsilou neurvalostí uchvátila celý svět.