Přeskočit na hlavní nabídku

Hard Rock / Metal

Metalfest Open Air

Akce

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Galerie

Více

RUNNING WILD, WITHIN TEMPTATION, KREATOR, ELUVEITIE, SOULFLY, DORO, SONATA ARCTICA, HYPOCRISY, GLORYHAMMER, BATTLE BEAST, ENSIFERUM, DELAIN, FREEDOM CALL, RAGE, SALTATIO MORTIS, EVERGREY, BLOODBOUND, CYHRA, THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA, HERMAN FRANK, FOLLOW THE CIPHER, HEATHEN, EXUMER, VICTORY, DALRIADA, TRI STATE CORNER, MAJESTICA, S7N, CATHARSIS, BE UNDER ARMS, SYMFOBIA, DARK GAMBALLE.

Metalfest v Plzni je už velmi uznávanou metalovou tradicí. Fanoušci si tento festival našli a oblíbili nejen pro jeho skvělou hudební dramaturgii mnoha žánrů metalu, ale i pro jeho jedinečné přírodní prostředí, ve kterém se koná. Překrásný amfiteátr v Lochotíně, kde je z každého místa krásně vidět na pódium, obklopený parkem a loukami, sousedící s plzeňskou ZOO, a to vše jen kousek z centra západočeské metropole Plzně. Tři dny plné té nejlepší světové metalové muziky, zábavy a pohody – to je Metalfest!

Nejčastější dotazy

Vstupenky zakoupené na předchozí událost Metalfest Open Air 2020 ze dne 05.-07.06.2020 zůstávají v platnosti i pro nový termín.

Vstupné za zrušenou opening párty vám pochopitelně vrátíme. Ten, kdo má na párty zakoupenou vstupenku může napsat na e-mail: mikeskova@pragokoncert.com a požádat o vrácení peněz. Pokud byste se rozhodli ponechat si vstupenku na Opening party, podpořili byste tím METALFEST, který přeložením termínu i nutností vytvořit čtvrtý plnohodnotný festivalový den, dostává citelnou finanční ránu. Patřil by vám za to náš vřelý dík.