Přeskočit na hlavní nabídku

Rock / Pop

Mejdan na střeše - Mikolas Josef a Kapitán Demo

Line up

Akce

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Galerie

Více

Agentura Dream Pro přiváží do Ústí nad Labem Mejdan na Střeše! Mikolas Josef, Kapitán Demo a rezidentní Dj´s klubu Studio 54 dorazí na střechu obchodní centra Forum v Ústí.

Jedinečné místo, dech beroucí výhled a v září jediná velká akce na severu Čech pod širým nebem. A kdo nebude mít hudby dost, může se hned ze střechy přesunout na after party, kde budou opět pokračovat v hraní Dj Enrico, Pierre Marco a Dom Quark.

Za tajemnou maskou kontroverzní tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá hudebník Jiří Burian, známý z kapel Southpaw, Ghostmother nebo Republic Of Two. Burianovo alter ego Kapitán Demo se za svůj rap rozhodně nestydí. Do svého přednesu vkládá sarkasmus horem dolem. Právě svou iironií své fanoušky upoutal známým a velká míra nadsázky je cítit z každého textu i vystoupení či kostýmů.

Mikolas Josef je česky, anglicky a španělsky zpívající písničkář, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a reprezentant Česka na Eurovision Song Contest 2018, kde se umístil na šestém místě. Stal se tak historicky nejúspěšnějším Čechem v této nejsledovanější hudební události světa. Jediný český zpěvák, který kdy podepsal kontrakt s nahrávací společností Sony RCA.

Dj´s Enrico, Pierre Marco a Dom Quark: Rezidentní Dj´s ze známého pražského tanečního klubu Studio 54. Uslyšíte je nejen na Mejdanu na střeše, ale také na after party, která bude následovat.

Nejčastější dotazy

V prodeji jsou obyčejné i VIP vstupenky.

VIP vstupenka zahrnuje:

  • Setkání s interprety v zákulisí
  • Vstupenka opravňuje ke vstupu do VIP sekce
  • Neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů
  • Vstupenka je ke stání
  • Vstupenka opravňuje ke vstupu na after party

Na koncert od 17 hod. můžete zajít na střechu obchodního cetra Forum v Ústí nad Labem. Kdo nebude mít hudby dost, může se hned ze střechy přesunout na after party, která se uskuteční od 22 hod. v K - Clubu.