1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Folk / Country
  4. Nezmaři a Cop 40 let
Nezmaři a Cop 40 let

Folk / Country

Vstupenky - Nezmaři a Cop 40 let

Nebyly nalezeny žádné akce

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Nezmaři a Cop 40 let - více informací

Kapely Nezmaři a Cop naplnily společný narozeninový koncert v Lucerně – pro velký zájem přidávají druhý
Kapely Nezmaři a Cop oslaví čtyři desítky své existence spolu a hned dvakrát. Po prvním naplněném koncertu totiž přidají pro velký úspěch další. Jedinečné spojení těchto dvou spřátelených skupin na jednom pódiu tak mohou jejich fanoušci vidět v pražské Lucerně v sobotu 10. listopadu od 14 a od 19 hodin
Vidět a slyšet tato dvě tělesa na jednom pódiu bude ojedinělý zážitek. Folkoví Nezmaři a bluegrassový Cop se díky přátelství svých frontmanů ocitnou na jednom pódiu a originálně oslaví narozeniny. „Jsme třicet let přátelé a já se těším, protože to bude zajímavý koncert. Zahrajeme, každá kapela zvlášť a pak dáme jednu jejich a jednu naši písničku společně,“ upřesňuje Pavel Jim Drengubák, frontman Nezmarů.
Během koncertu si přijdou na své dlouholetí i čerství fanoušci Nezmarů i skupiny Cop. „Děsně se těším na koncert. Lucernu jsme v minulosti naplnili i sami, ale letos to chceme trochu jinak. V průběhu koncertu poběží zajímavá projekce, dojde k prolínání účinkujících a ještě s Copem pokřtíme knihu a zpěvník,“ upřesňuje Míša Leicht, frontman Copu. Speciálním gratulantem na koncertu budou členové Symfonického orchestru Českého rozhlasu.
Skupina Nezmaři byla založena v lednu 1978. V roce 1982 získala ocenění pro nové nadějné skupiny Malá Porta. Následující dva roky pak získala vždy jednu z hlavních cen. Od roku 1993 hrají Nezmaři profesionálně.
Vítězem Porty se třikrát stala také skupina Cop (1980, 81, 87). V roce 2000 získala v oblasti folk a country žánrovou cenu Akademie populární hudby Anděl.
Obě kapely vyprodaly Lucernu také při oslavách svých třicátých narozenin.