Přeskočit na hlavní nabídku
Oktagon Universum

Bojová umění

Vstupenky - Oktagon Universum

2 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 2

Oktagon Universum - více informací

ZMĚNA TERMÍNU Z PŮVODNÍHO 16.5.2020 NA 26.9.2020.

Turnaj OKTAGON PRIME 5 se pod novým názvem - OKTAGON UNIVERSUM - přesouvá na 26. září 2020!

OKTAGON MMA, největší československá organizace pořádající turnaje smíšených bojových umění (MMA), se vrací do PRAHY! Z původně plánovaného termínu 16. května se však turnaj přesouvá nově na 26. září 2020.

V pražské hale O2 universum se můžete těšit na největší hvězdy organizace a tradiční bohatý program, včetně světelné audiovizuální show, ale hlavně zápasy nejlepších a nejatraktivnějších česko-slovenských bojovníků.

Vstupenky zakoupené na původní termín turnaje (ještě pod názvem OKTAGON PRIME 5) zůstávají v platnosti i na nové datum akce a není třeba je vyměňovat.

Prodej vstupenek na nový termín turnaje OKTAGON UNIVERSUM bude zahájen 7. května ve 13 hodin v prodejní síti Ticketmaster.

_______________________________

OKTAGON MMA, největší československá organizace pořádající turnaje smíšených bojových umění, se vrací do PRAHY!

Miláček publika MILOŠ PETRÁŠEK, veterán UFC a světový bojovník VIKTOR PEŠTA či jedna z nejlepších českých bojovnic VERONIKA RODOVÁ. Tito bojovníci a spousta dalších se představí 26. září 2020 v pražské hale O2 universum na turnaji OKTAGON UNIVERSUM.

Klec OKTAGONU poprvé v nové a moderní aréně O2 universum. Turnaj OKTAGON PRIME 5 nabídne tradičně bohatý program včetně světelné a audiovizuální show, ale hlavně zápasy nejlepších a nejatraktivnějších česko-slovenských bojovníků.