1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Jazz / Blues
  4. Omar Sosa, Yilian Canizares, Gustavo Ovalles
Omar Sosa, Yilian  Canizares, Gustavo Ovalles

Jazz / Blues

Vstupenky - Omar Sosa, Yilian Canizares, Gustavo Ovalles

Nebyly nalezeny žádné akce

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Omar Sosa, Yilian Canizares, Gustavo Ovalles - více informací

Koncert kubánských hudebníků Omara Sosy a Yilian Canizares, za doprovodu venezuelského perkusisty Gustava Ovallese, proběhne 1. dubna v Divadle Archa.

Omar Sosa je jedním z nejuniverzálnějších jazzových umělců na soudobé scéně: skladatel, aranžér, producent, pianista, bubeník a kapelník. Širokou škálu world music a elektronických prvků mísí s rodnými afro-kubánskými kořeny a tvoří tak svěží a originální urbanistický zvuk – to vše s náklonností k jazzové latině.

Yilian Canizares Hudba kubánské zpěvačky a instrumentalistky umožňuje, aby předkové skrze ní proudili a oslovili posluchače, i když mluví jiným jazykem.
Všichni, kteří zažili její ohnivou směsicí jazzu, klasických a afro-kubánských rytmů, mají z jejího hlasu doslova husí kůži. Je málo umělců, kteří jsou tak talentovaní jako Canizares, třicetiletá hvězda z Havany.

Gustavo Ovalles je virtuózní perkusista ovládající bravurní techniku. Spolupracoval a spolupracuje s předními umělci světa salsy a jazzu a sdílí folklórní hudbu své rodné Venezuely se světovými hudebníky.