Skip to main content

0 Nadcházející akce

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Porozumění lidské mysli - více informací

Vstupenky na tuto akci zakoupíte online nebo v těchto PRODEJNÍCH MÍSTECH

Mezinárodní konference Porozumění lidské mysli, jejíž třetí ročník uvedeme již 29. března 2019 přináší nové paradigma v psychologii. Zatímco tradiční pojetí psychologie očekává hodně práce od posluchače, hodně metod, jak se vyrovnat s minulostí a díky tomu zlepšení psychického stavu, nové pojetí psychologie, které představujeme na konferenci, očekává pouze poslech a otevřenou mysl. Přivážíme špičkové kouče světa, kteří mají neskonalé zkušenosti s tranformačním stylem koučování. Díky změně perspektivy klienta se bez metod či strategií mění kvalita člověka k lepšímu, a to ve všech aspektech.

Vystoupí: Jamie Smart (UK), Michael Neill (USA), Jacqueline Hollows (UK), Loredana Popasav (RO), Martin Jotov (CZ), Šárka Drozdová (CZ), Sofie Reif (GER), Georgia Baltag (RO), a další

2 dopoledne plné přednášek, 2 odpoledne plná workshopů. Simultáně tlumočeno.

Dva dny konference s podtitulem Od Jasné Mysli k Výsledkům.
Každé ráno od 9 do 13,30 bude prostor věnovaný přednáškám, v čase je započítaná přestávka s občerstvením. Po obědové pauze budou následovat dva bloky workshopů. Návštěvníci si mohou vybrat ze 2 až 3 workshopů v angličtině (s možným překladem do češtiny) a 3 workshopů v češtině. Dohromady tedy můžete navštívit až 4 workshopy během dvou dnů konference. V pátek, 29. března od 17.45 Vás zveme na slavnostní křest knihy Michaela Neilla, Tvoříme nemožné, která vyjde v češtině. Budeme nabízet i další knihy autorů, kteří budou přítomni.
Všichni účastníci jsou zvaní na naše bezplatné webináře, které budou každých 14 dní předcházet vlastní konferenci. Více informací naleznete na webových stránkách a Facebookovém profilu.

www.porozumenimysli.cz