Přeskočit na hlavní nabídku
  1. Hlavní stránka
  2. Hudba
  3. Rock / Pop
  4. Prague Rocks 2019: KISS - ZZ TOP
Prague Rocks 2019: KISS - ZZ TOP

Rock / Pop

Vstupenky - Prague Rocks 2019: KISS - ZZ TOP

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Prague Rocks 2019: KISS - ZZ TOP - více informací

PRAGUE ROCKS 2019
KISS & ZZ TOP


DRUHÝ ROČNÍK AKCE PRAGUE ROCKS PŘIVÍTÁ V ROCE 2019 LEGENDÁRNÍ KAPELY KISS A ZZ TOP.
NA PRAGUE ROCKS SE DIVÁKŮM PŘEDSTAVÍ BSP – KAPELA ZNÁMÁ HITEM ZĚMĚ VZDÁLENÁ, KTERÁ V ROCE 2018 OSLAVILA 25 LET SVÉ EXISTENCE. VYSTOUPENÍ PŘED KISS A ZZ TOP BUDE VYVRCHOLENÍM KONCERTNÍHO TURNÉ, KTERÉ ZAČALO MINULÝ ROK.

KISS
Po epické a příběhové pětačtyřicetileté kariéře, která zahájila éru rockových legend, KISS oznámili, že v roce 2019 odstartují své závěrečné turné, vhodně pojmenované END OF THE ROAD. Skupina dnes potvrdila, že se v rámci rozlučkového turné vrátí i do České republiky, a že se v pražské Eden Areně představí v rámci monumentální show pod širým nebem.


KISS jsou jednou z nejznámějších a nejvlivnějších rockových kapel všech dob. Skupina, která v roce 2014 vstoupila do Rock & Rollové síně slávy, vydala 44 alb a prodala po celém světě více než 100 milionů desek. Kariéra kapely, jejíž koncerty jsou dokonalým zážitkem, je poznamenána rekordně navštěvovanými koncertními šňůrami po celém světě. Turné END OF THE ROAD je pak věnováno milionům fanouškům KISS Army.

"Všechno, co jsme vybudovali a všechno, co jsme si za poslední čtyři desetiletí podmanili, by se nikdy nestalo bez milionů lidí po celém světě, kteří v těch letech naplnili kluby, arény a stadiony. Toto turné bude závěrečná oslava pro ty, kteří nás viděli a poslední šance pro ty, kteří ne. KISS Army, rozloučíme se na našem posledním turné s naší největší show a pak půjdeme tam, odkud jsme přišli. Odejdeme stejně jako jsme přišli ... Unapologetic and Unstoppable," řekli KISS.

ZZ TOP
Tři svérázní sympaťáci příští rok oslaví 50. výročí své existence spolu s českými fanoušky.


ZZ Top jsou pozoruhodní tím, že mají nejstabilnější sestavu v historii rockové hudby. Baskytarista Billy Gibbons, zpěvák Dusty Hill a bubeník Frank Beard již téměř 50 let okouzlují všechny generace fanoušků po celém světě, doposud vydali 15 studiových alb, kterých jen v USA prodali více než 30 milionů. Trio pocházející z Texasu má na svém kontě takové hity jako “Gimme All Your Lovin'", “La Grange,” “Legs,” “Sharp Dressed Man” a “Tush“, ke kterým se vrací generace fanoušků již několik dekád.

Billy Gibbons vyjádřil nadšení pro nadcházející turné: "Čeká nás fajn doba," poznamenal. "Hrajeme tak dlouhou dobu, že začínáme být dobří. Přijďte se podívat, bude to hlasité a živé."

HUDEBNÍ SKUPINA BSP (OTA BALAGE, KAMIL STŘIHAVKA, MICHAL PAVLÍČEK), KTERÁ MÁ NA KONTĚ HITY JAKO I DON’T KNOW, ZEMĚ VZDÁLENÁ NEBO HOLKA ČAPNI DRAKA, SLAVÍ 25 LET OD VYDÁNÍ SVÉ PRVNÍ DESKY.
První album textované v angličtině a vrcholící singlem I Don’t know (At An Impasse) vyšlo v roce 1993. Rok poté (1994) toto hvězdné trio přišlo s druhým albem v češtině - obsahovalo hity Holka čapni draka, Líbám tě černou, Chaos a také nejznámější Země vzdálená. Písním BSP dominuje nezaměnitelný vokál Kamila Střihavky, dravé kytarové riffy a sóla Michala Pavlíčka a baladické popové klávesy Oty Balage. „Chtěli bychom toto výročí oslavit na rockových pódiích a se svými fanoušky,“ říká Kamil Střihavka. Kromě vzpomínání na „starý fláky“ chystá kapela do budoucna i nový singl, který může odstartovat novou éru její existence. Michal Pavlíček k tomu dodává: „I když dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, pokusím se napsat Kamilovi druhou Zemi vzdálenou.“
Ota Balage dodává: „Michale, to je velká challenge, já bych si to moc přál. Jsem rád, že existujeme a po dvou albech máme pořád dost skalních fanoušků, co mají rádi naši hudbu z 90 let. Pokusíme se o třetí album… vstoupíme do jine řeky a uvidíme. Snad nás fanoušci budou mít rádi i nadále. Těším se na ZZ top… chci mít s nimi fotku :-)))“