Přeskočit na hlavní nabídku
Queen Relived

Rock / Pop

Vstupenky - Queen Relived

3 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 3

Queen Relived - více informací

ZMĚNA TERMÍNU U KONCERTU 16.5.2020. Z PŮVODNÍHO TERMÍNU NA 12.9.2020!

Vyjádření pořadatelů Queen Relived 2020 k přesunu koncertů v souvislosti s vládním nařízením

Vzhledem k rozhodnutí vlády o zákazu všech akcí platící do odvolání, nebude bohužel možné uskutečnit náš koncert v původním naplánovaném termínu 16. května 2020. Naši zahraniční dodavatelé nemohou navíc doručit své technologie ke zkouškám, bez kterých show nejde momentálně připravit. Rozhodnutí o změně termínu našich koncertů je z těchto důvodu jediné možné řešení. Queen Relived 2020 by Queenie se uskuteční 12. 9. 2020. Všechny dříve zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti na nové termíny a není potřeba je nijak měnit – vstupenky na sobotu 16. 5. 2020 nyní platí na sobotu 12. 9. 2020. Prosincový koncert 21. 12. 2020 zůstává beze změny.

Všechny nás tyto komplikace moc mrzí, ale i tak pevně doufáme, že nás podpoříte a koncerty si užijete stejně jako my.

Tým Queen Relived

_______________

Projekt Queen Relived 2020 je koncertní show. „To, co děláme, je hudební divadlo. Máme autentické nástroje, písně, hrajeme v původních tóninách, nosíme dobové kostýmy a na jevišti jsme každý ve své roli. Nejde o imitaci, my jednoduše hrajeme Queen. Takovou velkou show ještě nikdo nikde na světě neudělal. Je to naprosto unikátní projekt překračující hranice našeho žánru. Tvoříme něco nového a diváci u toho budou s námi,“ říká frontman kapely Queenie Michael Kluch. O jeho pěveckém umu vypovídá skutečnost, že jako jeden z mála dokáže zazpívat známé skladby v původním rozsahu nesmrtelného Freddieho Mercuryho, za což je spolu s kapelou uznávaný po celém světě.

Díky velkému zájmu ze zahraničí, kde kapela pravidelně koncertuje, má projekt Queen Relived ambice být celosvětovou show. Kapela Queenie má za sebou více než 1200 koncertů, opakované turné po Skandinávii, Belgii, vystoupení ve Vietnamu, a také zahráli na oslavě narozenin britské královny Alžběty II. Vystoupili na proslaveném Montreux Jazz Festival, kde hráli Queen v 80. letech a kde se na stejném jevišti objevily hvězdy jako Elton John, Sting, Tom Jones, Janet Jackson a další.