Přeskočit na hlavní nabídku
Rock for Churchill

Rock / Pop

Vstupenky - Rock for Churchill

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Rock for Churchill - více informací

Přečtěte si u nás na Blogu jak prožíval dvacátý ročník náš fanoušek

Ve Vroutku se poprvé přestaví legendární dnb producent a DJ High Contrast. Premiéra bude velkolepá, protože s sebou přiveze celou kapelu a vystoupí na hlavní stage jako The High Contrast Band.
Další zahraniční skupina bude GusGus . Islandské legendy elektronické hudby se u nás představí v rámci turné k 25 letům kapely. Těšte se na exkluzivní show složenou z těch největších hitů podpořenou hned několika speciálními hosty. Kdo máte GusGus rádi, nenechte si rozhodně jejich koncert ujít.
I britská čtyřka Enter Shikari, která se proslavila mixem hardcoru a elektroniky a hlavně neskutečně nadupanými koncerty, se představí konečně i na Myslivně!

Monkey Business vydali už deváté studiové album Bad Time For Gentleman, se kterým jsou právě na šňůře. Na Myslivně vždycky dali perfektní show a nejinak tomu bude i v roce 2020.

Sto zvířat oslaví v roce 2020 neuvěřitelných třicet let své bohaté hudební kariéry. Gratulujeme předem k narozeninám a těšíme se na pověstné Sto zvířat vibes.

Polemic & Medial Banana - dvě ikony slovenského ska a reggae spojují síly a svůj unikátní společný set představí i na Myslivně ve Vroutku! Spojení těchto kapel bylo jedním z vrcholů loňského Uprisingu, kde poprvé představili svojí nadčasovou hymnu Staré časy, která odstartovala celou spolupráci. Během velkolepé společné show odehrají obě kapely svoje největší hity a představí i novinky z připravovaných alb. Všechno ve znamení vzájemného respektu, který mezi oběma skupinami vládne. Připravte se na velký koncertní zážitek!

22. 11. 2019 Forum Karlín. Tam se to stalo. Byli jste tam? Ne? Tak to jste propásli velkou věc… Mydy Rabycad, parta sympatických mladých muzikantů, kteří na sobě od začátků tvrdě makaj a jdou si za svým cílem, tam totiž zažila přelomový večer. Vystřihli úžasnou show světových parametrů, která mnohým (včetně nás) vyrazila dech. Pokřtili další skvělou desku pojmenovanou NUMBERS. A vykročili dobývat další mety na hudební scéně se zkráceným jménem MYDY. Do Vroutku nám přijedou představit aktuální desku a svojí nabušenou live show.