Přeskočit na hlavní nabídku
Sebereflexe a vděčnost - Duchovní pilíře s Lornou Byrne

Vstupenky - Sebereflexe a vděčnost - Duchovní pilíře s Lornou Byrne

1 akce/akcí

Vybrat datum

Česká republika

Počet akcí: 1

Sebereflexe a vděčnost - Duchovní pilíře s Lornou Byrne - více informací

LORNA BYRNE
živý webinář pro ČR/ SR
SEBEREFLEXE A VDĚČNOSTKdo je Lorna Byrne?

Lorna Byrne je mezinárodní nejprodávanější autorka (její poslední dvě knihy se dostaly na první místo britského žebříčku Sunday Times) s více jak milionem čtenářů po celém světě. Její knihy - Andělé v mých vlasech, Schody do nebe, Andělské poselství naděje a Láska z nebe - byly přeloženy do 30 jazyků. Lorna je od dětství schopná vidět anděly. Dokáže vidět anděly fyzicky stejně jasně, jak zbytek z nás vidí ostatní lidi... a ona je vidí každý den. Tato drobná, irská žena s jemným hlasem, která o tom, co viděla, začala mluvit až teprve před sedmi lety, říká, že nemá ponětí, proč dokáže vidět anděly a ostatní ne. Říká, že je obyčejný člověk jako všichni ostatní.

O čem bude webinář?

Spousta lidí se v této době zamýšlí nad tím, co by rádi ve svém životě rozvíjeli, nebo čeho by se rádi pustili. Tato doba je pro mnoho z nás katalyzátorem změny, a jak spousta lidí začíná vycházet ze své ulity, podnikají kroky k tomu, aby si pro sebe a lidi kolem sebe zajistili lepší budoucnost. Je to také doba oceňování krásných požehnání, která jsou už v našem životě přítomná. Připojte se k duchovní učitelce Lorně Byrne, která vám pomůže si uvědomit, kde se v tuto chvíli nacházíte, a povede vás k ocenění všeho skvělého, co ve svém životě už máte. Součástí tohoto webináře bude vedená meditace, cvičení a možnost položit Lorně svoje otázky.


Otázky a odpovědi:

Co je živý webinář?
Tento webinář bude živě vysílaný přes internet se zajištěním tlumočení do češtiny. Na webináři bude moderátorka, tlumočnice a Lorna Byrne. Jak se na webinář připojím? Po registraci a zakoupení vstupenky Vám přijde na email odkaz, skrze který se následně budete moct 23. 8. 2020 v 18:00 připojit na živé vysílání. Kdy se webinář bude konat? Webinář se uskuteční 23. 8. 2020 v 18:00. Připojit se bude možné už hodinu předem.

Bude možnost pokládat Lorně Byrne otázky?
Ano, součástí webináře bude i interakce s publikem. Lorna Byrne bude od Vás přijímat otázky a odpovídat na ně.

Co když webinář nestihnu? Bude záznam?
Ano, samozřejmě. Po skončení webináře bude dalších 48 hodin dostupný záznam celého vysílání, ke kterému budete mít přístup.

Nejsem technický typ. Může mi někdo pomoct?
Pokud byste měli jakékoliv dotazy nebo chtěli pomoct, napište na email info@lornabyrnewebinar.cz