Přeskočit na hlavní nabídku
Sedmihorské léto

Festivaly ostatní

Vstupenky - Sedmihorské léto

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

Sedmihorské léto - více informací

ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ
čtvrtek 1.8.2019

Spojení kapely Arakain a Lucie Bílé slibuje naprosto nezapomenutelný zážitek! Přijďte si oživit legendární seskupení a užít si hity jako Zimní královna, Cornouto, Láska je láska či Maraton. To vše v dokonalé letní atmosféře Sedmihorského léta v Českém ráji! Koncert je na stání.

KAREL PLÍHAL – recitál
čtvrtek 8.8.2019

Ojedinělý hudebník textař a poeta, se vrací na koncertní podia. V jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jemná a hravá poetika, komorní atmosféra a famózní kytarové umění to je fantastický Karel Plíhal. Koncert podtržený atmosférou Sedmihorského léta v Českém ráji vám dokonale zpříjemní léto.

DASHA SYMPHONY
čtvrtek 15.8.2019

Skvělá a oblíbená zpěvačka Dasha zazpívá nejznámější popové hity v symfonickém hávu. Doprovodí ji Filharmonie Hradec Králové s kapelou Pajky Pajk. Diriguje Martin Kumžák, který připravil aranžmá světově známých popových písní pro rytmickou sekci Moondance Orchestra a Filharmonii. Exkluzivní koncert, u kterého vám půjde mráz po zádech!

ANNA K. akusticky čtvrtek 29.8.2019
Zažijte energii a muzikantský um jedné z nejvýraznějších a nejnadanějších zpěvaček u nás. Skvělý akustický koncert se všemi hity Anny K. (těšte se na Nebe, Nelítám nízko, Chvíli nad vodou a mnoho dalších) podtrhne letní atmosféra Sedmihorského léta v Českém ráji.