Přeskočit na hlavní nabídku
Simply Red

Rock / Pop

Vstupenky - Simply Red

48 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 2

Mezinárodní akce

Počet akcí: 46
Počet zobrazených akcí: 20 z 48

Simply Red - více informací

V prodeji také Collector ticket - více ZDE

Na všechny evropské koncerty budou k dispozici i VIP balíčky obsahující limitovanou edici upomínkových předmětů.

Krátce po oznámení, že nové album „Blue Eyed Soul“ vyjde 8. listopadu 2019 u společnosti BMG, Simply Red odtajnili detaily svého chystaného turné v roce 2020, které čítá 33 termínů v Evropě a Velké Británii. Jedna z nejúspěšnějších britských kapel nabídne fanouškům kromě skladeb z novinky i hity ze své dlouholeté a úspěšné kariéry, jako jsou „Stars“, „Holding Back The Years“, „Fairground“ nebo „Money’s Too Tight To Mention“.

Mick Hucknall je skladatelem a kapelníkem Simply Red od samého začátku v roce 1985, od roku 1986 je pak podporován dlouhodobě působícím saxofonistou Ianem Kirkhamem. Současná sestava zůstává od roku 2003 konzistentní a turné pro rok 2020 odehrají klíčoví umělci této fantastické kapely.
"Chci, aby si užili hraní, aby davy vstávaly a tančily, a aby do toho všichni vložili svá srdce. Je to všechno o zachycení rytmu.“ říká Hucknall.
Album „Blue Eyed Soul“ bylo natočeno živě v londýnských British Grove Studios. Všech deset skladeb, včetně nového senzačního singlu „Thinking Of You“, složil Mick Hucknall a produkoval dlouholetý spolupracovník Andy Wright. Hudební složka pak čerpá z klasického funku a blues takových velikánů, jakými byli Wilson Pickett, Dyke and the Blazers, James Brown nebo Tower of Power a jejich třaskavá dechová sekce.
"Těším se, až skladby zahrajeme naživo, protože to bude opravdový zážitek," říká Hucknall k připravované desce a doplňuje: "Chci se dobře pobavit".