Přeskočit na hlavní nabídku
Thajské masáže

Wellness

Vstupenky - Thajské masáže

1 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Thajské masáže - více informací

Tawan znamená thajsky Slunce, zářící Slunce, jehož paprsky dokáží zaplašit i stíny na duši. Tak jako pod jeho doteky pookřívá každá živá bytost, chceme, abyste i vy pocítili životodárné teplo, přívětivou atmosféru a vůni dalekého Orientu, která Vám vrátí ztracenou energii. Za našimi dveřmi zmizí stres i napětí a okouzlí vás vlídné úsměvy a něžné ruce thajských masérek.

Vstupte do říše thajských masážních center Tawan
Naším posláním je přinášet vám radost, uvolnit mysl, ozdravit duši a revitalizovat celé tělo. Přenesli jsme do srdce Evropy tradici a umění dalekého Thajska, země, která je proslulá kulturou těla, země, která se stala kolébkou masáží. Nechte se zlákat světem proslulé thajské přívětivosti, nechte se unést vůní orchidejí a santalového dřeva a dopřejte si stejný luxus jako Thajci, pro které je masáž součástí každého dne.
Masérská dovednost se v thajských rodinách dědí z generace na generaci, je uměním i filozofií zároveň, je životním stylem i výjimečným darem. Patří k Thajsku stejně jako vůně obětních květin na zlatavých soškách ve starobylých chrámech, tklivé tóny podmanivé hudby či žlutá roucha všudypřítomných buddhistických mnichů.
I na počátku 21. století jsou thajské tradice stále živé, buddhismus tepe v srdcích Thajců a Thajek a v jejichž každodenním životním rytmu se snoubí tělesná stránka masáží s jejich duchovním rozměrem.
Vstoupíte-li do thajského světa našich center Tawan, poznáte, že starostlivá a něžná péče, jaké se dostane vašemu tělu, povznese vaši duši a probudí všechny vaše smysly.

Tradiční thajská masáž v délce 60min.
Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví vaše tělo napětí a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Masáž probíhá ve volném oblečení a je vhodná pro všechny věkové kategorie. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě.

Thajská olejová masáž v délce 60min.
Orientální masáž celého těla od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž jsou používány speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na vaši pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části vašeho těla. Procedura je zahájena postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů pokračuje, masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, jejichž masáž probíhá již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

Královská olejová masáž v délce 90 min.
Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů, obsahující množství vitamínů se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku. Zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáhá při vyčerpanosti, uklidňuje a zároveň posiluje. Je kombinací klasické thajské olejové masáže a starodávné léčebné metody spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti. Ve druhé části thajská terapeutka provede speciální aromaterapeutickou olejovou masáž od plosek nohou až po šíji a krk. Vyměňte pocit únavy a vyčerpanosti za klidný a harmonický stav vašeho těla i mysli.

Čokoládová masáž v délce 60 min.
Rafinované spojení čokolády a hřejivé uvolňující masáže je opravdovým pokušením pro všechny milovníky sladkého. Čokoláda má kromě báječné chuti také výborné relaxační a regenerační účinky. Obsahuje velké množství antioxidantů, skvěle působí proti celulitidě a zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou. Čokoláda vám navíc dodá pocit odpočinku a zbaví stresu či nervového vypětí. Nakonec si užijete maximální relaxaci v zábalu z pravé čokolády a zatím co budete odpočívat, thajská masérka provede akupresurní omlazující masáž obličeje a pokožky hlavy. Sen pro všechny milovníky delikátních chutí a vůní. Vhodné i pro pány!

Masáž chodidel v délce 30 min.
Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy (meridiány), které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Masáž chodidel a celých nohou je velmi důležitá pro správné držení těla, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad. Reflexní masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci.

Office Therapy v délce 45 min.
Masáž se soustředí na tělesné partie, které nejvíce trpí při dlouhém sezení, jako jsou krční a bederní páteř, hýždě, dolní i horní končetiny a ramena. Nezbytnou součástí terapie, jež skvěle zbaví ztuhlosti, napětí i bolesti, je i masáž hlavy.

Euforia Oil v délce 60 min.
Orientální masáž komplexně zregeneruje a uvolní tělo od konečků prstů na nohou až po šíji. Přírodní konopný olej je významný pro svoje léčivé účinky a pozitivní vliv na imunitu. V průběhu masáže dojde k jeho perfektnímu vstřebání a vyživení pokožky.

Coconut Dream v délce 120 min.
Relaxační masáž končetin, zad, ramen a šíje, břišní části a obličeje horkým kokosovým olejem významným svými antioxidačními účinky. Po masáži bude vaše pokožka vláčná, krásně hladká, vyhlazená a pružná.

ANTI-STRESS (30 min.)
První pomocí pro bolavá záda je krátké a účinné ošetření, jenž báječně uleví ramenům i šíji a odstraní bolest i nepříjemnou ztuhlost v oblasti bederní i krční páteře, které způsobují nepříjemné pocity. Výsledkem terapie je zklidněná a uvolněná mysl.

Zdarma: Zelený čaj a neperlivá voda během celé návštěvy zdarma.

Celkový čas: Ideální prožití masáže začněte včasným příchodem, alespoň 15 minut před objednaným termínem. Nebojte se přijít i dříve s radostí se o Vás personál postará. Nespěchejte a po masáži si dopřejte odpočinek se zeleným čajem, který Vám zdarma připravíme kolikrát si budete přát.

Co s sebou? Nepotřebujete s sebou vůbec nic, personál relaxačního centra se o Vás kompletně postará.