Přeskočit na hlavní nabídku
The Greatest Show - Live in Concert

Muzikály / Hudební divadlo

Vstupenky - The Greatest Show - Live in Concert

10 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 10
Počet zobrazených akcí: 10 z 10

The Greatest Show - Live in Concert - více informací

The Greatest Show - Live in Concert

NA TOTO PŘEDSTAVENÍ SI MŮŽETE ZAKOUPIT NAŠI SBĚRATELSKOU VSTUPENKU"

Přečtěte si více na našem BLOGU


Oblíbená koncertní show s hudbou z filmu “Největší showman” umělecké agentury JP & People se po úspěšné první sezóně v pražské Hybernii stěhuje na prkna Divadla na Vinohradech.

Koncert “The Greatest Show - Live in Concert” v obměněné podobě a v autentičtějším prostředí opět představuje slavné písně z cenami ověnčeného filmu „Největší showman“ v podání špiček české hudební a muzikálové scény a za doprovodu živé hudební produkce. Tento unikátní umělecký projekt oslavuje život a počiny jednoho z nejúspěšnějších marketerů, bavičů a showmanů všech dob - P. T. Barnuma. Na pódiu se stará o tu ,,největší show‘‘ přes 60 účinkujících - zpěváků, tanečníků, akrobatů a bubeníků i početná kapela profesionálních muzikantů.

Poselstvím The Greatest Show je diváky vtáhnout do úžasného světa zakladatele cirkusu Phinease Barnuma a předat jim silné poselství písněmi jako „A Million Dreams“ a „This Is Me“. Úvodní energický hit „The Greatest Show“ ještě nikdy nezklamal a již tradičně zvedá všechny diváky ze sedaček. Texty písní jsou zachovány v původním anglickém znění. Odpoledním představením provází hlas postavy Barnuma, který českým divákům objasní jejich význam, večerní představení už jsou plně anglickojazyčná. Nedílnou součástí každého koncertu je překvapení v podobě splněných přání diváků, kteří se přihlásili do výzvy “Dreams by JP”. Produkce tak následuje myšlenku nejznámějšího citátu P.T. Barnuma: „Nejvznešenějším uměním je přinášet lidem radost“.

Kreativním producentem a režisérem tohoto počinu je Jiří Peter, zakladatel agentury JP & People, který získal souhlas s využitím originálních písní přímo od jejich oscarových autorů, dvojice Benj Pasek & Justin Paul. Tvůrčí tým obsadila osvědčená jména českého divadelního a hudebního světa. Taneční choreografie obstarala Ivana Hannichová. Roman Šolc připravil několik nových kostýmů, při jejichž tvorbě opět nešetřil extravagantností a nápaditostí. Naopak minimalistickou scénu podtrhující celé představení navrhl Pavel Svoboda. Hudební nastudování a roli kapelníka zaujal Aleš Háva. Pěvecké nastudování zajistila Iva Marešová.

V hlavních rolích vsadila produkce na mladé talentované umělce. P. T. Barnuma ztvárňuje držitel Ceny Thálie Jan Kříž v alternaci s Martinem Šemíkem a Barnumovu ženu Charity potom Petra Vojtková. V písních nejbližšího obchodního partnera Baileyho se opět představí Martin Růža. Mezi dalšími sólisty v rolích umělců z Barnumova cirkusu se objeví Alžběta Bartošová, Andrea Holá či Iva Marešová. V roli mladého Barnuma pak uvidíte mladého umělce Filipa Antonia. Netradiční rytmickou posilou jsou jim Tokhi & The Groove Army a temperamentní dechovka Lovesong Orchestra s kapelníkem Tomášem Průšou se opět postará o originální úvod.