Přeskočit na hlavní nabídku
The Illusionists

Vstupenky - The Illusionists

0 akce/akcí

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné akce.

The Illusionists - více informací

The Illusionists: nejlepší iluzionisté světa se vrací do Prahy!

Jejich loňská pražská zastávka si vyžádala o čtyři představení navíc. Nakonec jich uvedli deset a vystoupili tak před více než 25 000 diváky!

Kouzelnická elita The Illusionists se v únoru 2020 vrátí do Kongresového centra Praha, kde návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků. Od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí... to vše nabízí představení, které sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá diváky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

„Cirque du Soleil v magii," zhodnotil představení britský deník The Times Of London a Nottingham Post v superlativech nezůstává pozadu: „Buďte svědky nemožného”. „Už jen prvních pět minut stojí za cenu vstupenky. Celá naše rodina sledovala show v němém úžasu, nad jejich triky vám zůstává rozum stát. Tohle musíte vidět," netají se nadšením z představení návštěvníci.

Celosvětově renomovaní The Illusionists navazují na legendární mistry magie, jakým byl třeba Harry Houdini. Využití nejnovějších technologií, světelné efekty, působivá scéna i kostýmy v této show ale posouvají kouzelnickou tradici o notný kus dál.

The Illusionists - Live From Braodway je nejúspěšnější kouzelnická show v historii Broadwaye, která láme rekordy po celém světě. Za svoji existenci The Illusionists vystoupili ve více než 200 městech a 40 zemích. Jen za první polovinu letošního roku absolvovali bezmála stovku vystoupení v devatenácti evropských metropolích. Jsou také držitelem prodejního rekordu v Sydney, Londýně, Mexico City nebo Melbourne.
Jejich představení bylo nafilmováno v Londýně pro ITV special a v Los Angeles pro NBC Special, mnohokrát byli hosty populární TV soutěže "Talent" nebo vyhlášených talkshow např. u Ellen DeGeneres nebo Jonathana Rosse. Své umění prezentovali v Bílém domě i před monackým knížetem.