Přeskočit na hlavní nabídku

Rock / Pop

The Neighbourhood

Akce

3 akce/akcí

Česká republika

Počet akcí: 1

Mezinárodní akce

Počet akcí: 2

Galerie

Více

Americká alternativní poprocková skupina The Neighbourhood se vrací do Prahy po beznadějně vyprodaném koncertě.

Hudební dráhu odstartovali NBHD v roce 2011 a do povědomí se dostali debutovou deskou I Love You a dvakrát platinovým singlem Sweater Weather. Za osm let existence nepřestali udávat trendy a na jejich první americké turné s nimi jako support jeli dnes stejně zásadní umělci jako The 1975 nebo Travis Scott. Díky schopnosti se neustále vyvíjet a ohýbat žánry je namístě se ptát jakou kapelou The Neighbourhood vlastně jsou. Jisté je, že jejich tvorba není černobílá jako většina jejich videí.

Novinky

The Neighbourhood přijedou až za rok

The Neighbourhood přijedou až za rok

Zatímco očekávané album The Neighbourhood vyšlo 25.9.2020, americká rocková kapela odtajnila též nová data rozsáhlého evropského turné. To se kvůli přetrvávající nejisté situaci odkládá o rok.

Nejčastější dotazy

Vstupenky zakoupené do O2 universa zůstávají v platnosti. Ve Foru Karlín budou všechny vstupenky na stání, i ty, které byly původně na sezení.

Koncert se kvůli přetrvávající nejisté situaci odkládá o rok, v Praze se hvězdy alternativního rocku představí 18. listopadu 2021. V případě, že se vám nový termín nehodí, můžete se obrátit na svého prodejce vstupenek do 30. 11. 2020. Děkujeme za pochopení a podporu.